به روز شده در ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب : ۲۷۱۶۰۹
احمدی‌نژاد هم در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد

احمدی نژاد: اگر رد صلاحیت شوم، انتخابات را قبول ندارم

احمدی نژاد: اگر رد صلاحیت شوم، انتخابات را قبول ندارم
گروه سیاسی: رئیس جمهور سابق کشور در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد. شیخ الاسلامی، مجتبی ثمره هاشمی، مرتضی تمدن، علی اکبر جوانفکر و یکی از برادران رئیس دولت دهم از جمله کسانی هستند که محمود احمدی نژاد را همراهی می‌کنند.
لحظه ثبت نام محمود احمدی نژاد در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری به صورت مستقیم توسط صدا و سیما پخش شد. درگیری طرفداران احمدی‌نژاد با کارمندان وزارت کشور پیش از ثبت‌نام از دیگر حواشی حضور وی در وزارت کشور بود. نکته جالب آن بود که محمود احمدی‌نژاد به همراه آقایان شیخ الاسلامی، مرتضی تمدن، علی‌اکبر جوانفکر و حداقل دو نفر از اعضای تیم حفاظت خود برای ثبت نام به داخل ستاد انتخابات رفت.
این درحالی است که برای ورود این تعداد از همراهان داوطلبان سخت‌گیری می‌شود و برخی داوطلبان روز گذشته ازجمله حسین دهقان و سعید محمد از اینکه همراهان‌شان نتوانستند وارد ستاد شوند، گلایه داشتند.
رییس دولت‌های نهم و دهم دلایل خود برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد و گفت:حضورم در انتخابات با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم بود.
 محمود احمدی نژاد پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرایط کشور بسیار حساس و دشوار است. فساد سازمان یافته، دروغ و اشرافیت مردم را از اصلاح امور ناامید کرده است.وی ادامه داد: حضورم در انتخابات با توجه به شرایط کشور و اصرار مردم بود. در صورت ردصلاحیتم اعلام می کنم در انتخابات شرکت نمی کنم. در صورت ردصلاحیتم با تجمع مردمی یا خشونت هم مخالف هستم. در صورت ردصلاحیتم به هیچ کسی رای نداده و از هیچ کسی حمایت نمی کنم.


 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۱۳:۰۶
امیدوارم تایید صلاحیت بشه تا یک رقابت شدید بین اصولگراها شکل بگیره ببینیم این آدم چقدر محبوبیت داره در بین طرفداران اصولگراها (372425)
۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۱۸:۴۸
حداقل 20 میلیون رای را داره وقتی این ادم بیاد مطمئن باشید نفر بعدی 5 میلیون را هم نمیاره اگر احمدی بیاد 20 تا 25 میلیون در انتخابات شرکت می کنند و احمدی میبره اگر احمدی نیاد احتمالا 12 میلیون شرکت کنند و یک اصولگرا با 8 میلیون رای انتخابات را ببره در هر صورت اصلاح طلبها بازنده بزرگ هستند و با باخت اصلاح طلبها دوره بی فایده و پرهزینه اصلاح طلبی هم تمام خواهد شد (372443)
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۲۳:۵۳
کاش استصواب شورای نگهبان نبود ویک انتخابات رقابتی ازاد برگزار میشد خاتمی احمدی نژاد ورییسی رقابت میکردند ومیزان رای ملت بود (372449)
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۲/۲۳ ۰۰:۰۱
اگر اقای احمدی نزاد رد صلاحیت شود من هم در انتخابات شرکت نمی کنم (372450)
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۲/۲۳ ۰۰:۳۶
این حرف ایشان، حرف بدی است. چطور وقتی ایشان در گذشه رای آورده همه چیز خوب بوده.سیستم انتخابات درست بوده.شورای نگهبان مرجعی قانونی بوده و... حالا که این دوره رسیده وبعلت فعالیت های خود واطرافیانش احتمالاتی مبنی بر رد صلاحیت می ده
ف قانن را قبول نداره و تهدید می کنه. واقعا برای این منطق متاسفم. طرفدارانش امیدوارم چشمانشان را بازکنند (372451)