به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ساعت ۱۷:۳۲
کد مطلب : ۲۷۱۶۸۲

دستگیری عامل گروگانگیری پسر۷ ساله

دستگیری عامل گروگانگیری پسر۷ ساله
گروه حوادث: جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک گروگانگیر در محله ۱۳ آبان خبر داد.به گزارش ایسنا، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در این باره اظهار کرد: روز گذشته در پی انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران کلانتری ۱۳ آبان، فرد آدم ربایی را چند وقت پیش در بوشهر اقدام به گروگانگیری یک پسر بچه ۷ ساله کرده بود، شناسایی کردند.
 
وی با بیان اینکه مخفیگاه این فرد در محله ١٣ابان واقع شده بود گفت: ماموران انتظامی در تحقیقات گسترده متوجه شدند که فرد گروگانگیر چند وقت پیش پسر ۷ ساله یک پزشک را در بوشهر گروگان گرفته است و سلسله در ازای ۵ میلیارد ریال پول نقد، او را آزاد کرده است.

جانشین پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: عوامل عملیات کلانتری ۱۳ آبان پس از مطمئن شدن از صحت ماجرا در گام نخست، متوجه شدند که فرد آدم ربا به تازگی در محله ۱۳ آبان ساکن شده است. ماموران پس از اخذ مجوز قضائی در یک عملیات پیچیده او را دستگیر کردند. 

سرهنگ ناصری نژاد افزود: متهم پس از دستگیری ابتدا جرم آدم ربایی را منکر شد اما با شیوه و شگرد خاص ماموران پلیس و ارتباط گرفتن با پلیس آگاهی بوشهر متهم دچار تناقض گویی شد و سپس به صراحت به جرم خود اعتراف ‌کرد. او همچنین اقرار کرد که با پول دریافت شده یک باب خانه در محله ۱۳ آبان خریداری کرده است.وی در پایان گفت: پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.