به روز شده در ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۲۷۲۰۶۷

کاهش ۲۲ درصدی تردد در جاده‌ها

کاهش ۲۲ درصدی تردد در جاده‌ها
گروه جامعه: رئیس پلیس راهور ناجا از اعمال قانون ۳۷۱ هزار وسیله نقلیه در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد. سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در خصوص آخرین آمار سفر در تعطیلات عید فطر اظهار داشت: با توجه ‌به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر محدودیت و ممنوعیت سفر از ساعت 14 بیست و یکم اردیبهشت پلیس راهنمایی و رانندگی با بهره گیری از 1291 دستگاه دوربین ثبت تخلف و همچنین استقرار نیرو در 2693 نقطه به همراه عوامل انتظامی اقدام کرد.
 
وی گفت: در این طرح چهار روزه در مجموع تعداد 371هزار و چهارصدوسیزده وسیله نقلیه اعمال قانون شدند.رئیس پلیس راهور ناجا افزود: میزان تردد در این بازه زمانی نسبت به تعطیلات سعید فطر سال 1399 به میزان 22درصد و نسبت به ایام عیدفطر سال1398 به میزان 40درصد کاهش داشته است.وی اعلام کرد: این میزان به نسبت ایام تعطیلات نوروز امسال که سفر بلامانع اعلام شده بود ، 61درصد کاهش داشته است.

سردار هادیانفر گفت: طبق بررسی های انجام گرفته از سامانه های پلیس راهور ، از ابتدای اجرای طرح از تاریخ 1399/09/01 تا 1400/02/24 مجموعا به میزان 7میلیون و 346هزار و 411 فقره تخلف ثبت شده است.رئیس پلیس راهور ناجا از همکاری خوب هموطنان که با پرهیز از سفرهای غیرضروری با پلیس همیاری داشتند تشکر کرد.