به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ ساعت ۱۸:۰۰
کد مطلب : ۲۷۲۱۷۰

عبور 206 تیپ2 از مرز 200 میلیون / جدول

عبور 206 تیپ2 از مرز 200 میلیون / جدول
گروه اقتصادی: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که از محصولات پرتیراژ ایران خودرو مانند « پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، « سمندLX » ، «سمند LX با موتورEF7 « و «سمند سورن»، امروز پژو 206 تیپ 2 افزایشی یک میلیون تومانی در بازار داشت و با قیمت 201 میلیون تومان معامله شد و با این شرایط می توان گفت این خودرو مرز 200 میلیون رو رد کرد. براساس ارزیابی های صورت گرفته سایر محصولات این شرکت امروز بدون تغییر قیمت در بازار معامله شدند.

به گفته فعالان بازار خودرو نوسان نرخ دلار در بازار موجب شده تا معامله چندانی دربازار صورت نگیرد. از سوی دیگر به گفته فعالان بازار خودرو خریداران و فروشندگان فعلا منتظرند تا بازار دلار تثبیت شود که این امر ایجاد ثبات در بازار خودرو را به همراه داشته است.   

 ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز  خانواده سمند بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند. براساس ارزیابی بازار «سمندLX » امروز در بازار با قیمت 190 میلیون تومان عرضه شد. «سمندLX  با موتور EF7» نیز امروز  199 میلیون و سمند سورن با  قیمت 241 میلیون تومان معامله شدند.

از سوی دیگر در میان خانواده 206 نیز امروز تنها 206 تیپ 2 افزایش قیمت داشته است و سایر محصولات این خانواده افزایش قیمتی نداشته اند. براساس ارزیابی های صورت گرفته مدل صندوقدار این خودرو امروز با قیمت 245 میلیون تومان در بازار عرضه شد. در میان خانواده 206 امروز «پژو 206 تیپ 5» نیز بدون تغییر و با قیمت 258 میلیون تومان فروخته شد. 
برچسب ها: قیمت خودرو بازار
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *