به روز شده در ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۲۰:۱۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ساعت ۱۲:۰۱
کد مطلب : ۲۷۲۲۹۱

عاملین نزاع و درگیری در سقز دستگیر شدند

عاملین نزاع و درگیری در سقز دستگیر شدند
گروه حوادث:فرمانده انتظامی سقز از دستگیری عوامل نزاع و درگیری در جاده «ملقرنی» این شهرستان خبر داد.به گزارش مهر، سید علی صفری  اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف منجر به نزاع و درگیری در یکی از محله‌های شهر سقز (جاده ملقرنی)، بلافاصله مأموران انتظامی جهت بررسی موضوع در محل حضور پیدا کردند.وی گفت: با حضور مأموران نیروی انتظامی در کمتر از چهار ساعت، چهار عامل اصلی درگیری دستگیر و جهت تکمیل تحقیقات در اختیار انتظامی شهرستان و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات جهت سیر مراحل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
 
صفری در ادامه افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری دیگری در بلوار ارتش شهر سقز، بلافاصله با حضور مأموران مشخص شد ۳ نفر با یکدیگر در گیر شدند که در جریان این درگیری یک نفر از منازعین، دچار ضربه مغزی شده که پس از تلاش مأموران اورژانس و انتقال وی به بیمارستان نامبرده در مورخه یوم جاری متأسفانه فوت کرد.

وی افزود: در این خصوص دو نفر دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات جهت سیر مراحل پرونده تحویل مراجع قضائی شهرستان قرار گرفتند.فرمانده انتظامی شهرستان سقز در پایان خاطر نشان کرد: هرگونه ناامنی و اخلال در نظم و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده و با قانون شکنان و برهم زنندگان آرامش و امنیت جامعه قاطعانه برخورد خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *