به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ساعت ۱۷:۳۴
کد مطلب : ۲۷۲۳۹۴

آخرین خبر از شرایط مهدی پاشازاده

آخرین خبر از شرایط مهدی پاشازاده
گروه ورزشی: چند روز پس از دیدار چوکای تالش مقابل هوادار و زمانی که مهدی پاشازاده قصد سفر به تالش برای زیر نظر گرفتن تمرینات تیمش را داشت، با مراجعه به بیمارستان آسیا متوجه درگیری 25 درصدی ریه اش با ویروس کرونا شد و با صلاحدید پزشکان بستری شد و تحت مداوا قرار گرفت.

کاپیتان سابق استقلال و تیم ملی حالا چند روزی می شود که در بیمارستان تحت نظارت دقیق پزشکان قرار دارد و آنها قصد دارند حداقل 4 روز دیگر نیز شرایط جسمانی پاشازاده را در همین شرایط تحت کنترل نگه خواهند داشت تا ریه او به طور کامل از ویروس کرونا پاک شود.

تیم فوتبال چوکای تالش در این مدت بدون سرمربی به مصاف مس کرمان رفت و مقابل این تیم با ارائه یک نمایش خوب به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد. سبزپوشان تالشی از امروز زیر نظر محمد نیک سیرت تمرینات را برای مصاف با شهرداری آستارا از سر خواهند گرفت و در دیدار هفته 25 ام هم بدون سرمربی خواهند بود؛ البته با این تفاوت که در این مسابقه برخلاف دیدار برابر مس کرمان، محمد نیک سیرت که در مقابل هوادار از روی نیمکت اخراج شده بود و در مصاف با مسی‌ها حضور نداشت، می تواند در کنار خط حضور داشته باشد و توصیه های تاکتیکی پاشازاده را راحت تر به بازیکنان منتقل کند.

تیم فوتبال چوکای تالش در چارچوب هفته 25 ام رقابت های لیگ دسته اول از ساعت 17:45 دقیقه در ورزشگاه وحدت به مصاف شهرداری آستارا می رود و کسب سه امتیاز در این مسابقه تاثیر بسیار زیادی در سرنوشت تیم در پایان فصل خواهد داشت.
مرجع : ورزش سه
برچسب ها: مهدی پاشازاده