به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ساعت ۱۷:۳۷
کد مطلب : ۲۷۲۳۹۶

جریمه ۲۰۰ هزارتومانی تردد از ۲۲ تا ۳ صبح

جریمه ۲۰۰ هزارتومانی تردد از ۲۲ تا ۳ صبح
گروه جامعه: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ممنوعیت سفر به شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی خبرداد.سرهنگ ‌احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص وضعیت اجرای محدودیت و ممنوعیت‌ های تردد به شهرهای کرونایی اظهار داشت: اگرچه طرح چند روزه ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر به اتمام رسیده اما کماکان طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تردد و ورود و خروج به شهرهای گروه‌های قرمز و نارنجی تابع محدودیت است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: بر اساس مصوبات ابلاغی، خروج خودرو با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود پلاک های غیر بومی به این دسته از شهرها ممنوع بوده و اعمال قانون و جریمه را در پی خواهد داشت.

سرهنگ شیرانی با بیان این مطلب که دوربین های ثبت تخلف به صورت هوشمند و تیم‌های پلیس راه و راهور به صورت فیزیکی مستقر بوده و نسبت به شناسایی و برخورد با تخلفات اقدام خواهند کرد در خصوص تردد‌ شبانه اعلام کرد: محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد در تمام شهرها با رنگ بندی های مختلف ادامه خواهد داشت و متخلفان جریمه ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.وی‌ از همراهی ‌هموطنان در توجه به توصیه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و پرهیز از سفرهای غیر ضروری تشکر کرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *