به روز شده در ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ساعت ۱۰:۱۳
کد مطلب : ۲۷۲۴۸۳

خداحافظی آریا نسیمی‌شاد از دنیای حرفه‌ای شنا

خداحافظی آریا نسیمی‌شاد از دنیای حرفه‌ای شنا
گروه ورزشی: آریا نسیمی‌شاد ورزشکار جوان المپیکی ایران از دنیای ورزش حرفه‌ای خداحافظی کرد.به گزارش ایسنا، آریا نسیمی شاد که جوانترین عضو کاروان ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶ بود از دنیای ورزش حرفه‌ای خداحافظی کرد و اکنون به عنوان مربی در این رشته فعالیت می‌کند.
 
او در در ماده ۲۰۰ متر قورباغه المپیک ریو در رده ۳۹ قرار گرفت و بعد از المپیک ریو نیز در چندین مسابقه دیگر  شرکت کرد، اما بعد از بازی‌های داخل سالن ترکمنستان از دنیای ورزش حرفه‌ای خداحافظی کرد. او در دوره ورزش حرفه ای چندین بار رکورد ۱۰۰ و ۲۰۰ قورباغه را ارتقاء داده بود. 

آریا نسیمی شاد در خصوص خداحافظی اش گفت: من بعد از مسابقات بازی‌های کشورهای اسلامی و داخل سالن ۲۰۱۷ ترکمنستان دیگر تصمیم به خداحافظی گرفتم. تاکنون هم اعلام رسمی نکرده‌ام اما دیگر از دنیای ورزش حرفه‌ای کنار رفته‌ام و تنها مربیگری می‌کنم. من ترجیح دادم راهم را در رشته دانشگاهی‌ام یعنی پزشکی ادامه دهم.نسیمی‌شاد از سال 2017 که در رشته پزشکی قبول شد دیگر بصورت حرفه‌ایی شنا را دنبال نکرده بود.
برچسب ها: آریا نسیمی‌شاد
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *