به روز شده در ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۲۷۲۵۱۵

زمان پایان ترم تحصیلی در اختیار دانشگاه‌هاست

زمان پایان ترم تحصیلی در اختیار دانشگاه‌هاست
گروه جامعه: رییس کارگروه آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، زمان اتمام ترم دوم تحصیلی و برگزاری امتحانات پایان ترم را در اختیار دانشگاه‌ها اعلام کرد.علی اکبر صفوی درباره زمان اتمام امتحانات پایان ترم به علت نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار داشت: زمان شروع و پایان امتحانات پایان ترم به طور کاملا در اختیار دانشگاه ها است.

وی افزود: وزارت علوم در این باره هیچ دستورالعملی به دانشگاه ها ابلاغ نکرده است.رییس کارگروه آموزش های الکترونیکی وزارت علوم همچنین گفت: طبق روال همه ترم ها، دانشگاه ها در این باره تصمیم می گیرند اما در دانشگاه های مناطق گرم ممکن است زمان برگزاری امتحانات پایان ترم متفاوت تر باشد.صفوی خاطرنشان کرد: در دانشگاه های مناطق گرم، امتحانات پایان ترم زودتر از سایر مناطق به پایان می رسد که طبق رویه های سال های گذشته است.

وی همچنین درباره برگزاری ترم تابستانی دانشگاه ها خاطرنشان کرد: این موضوع هم در اختیار دانشگاه ها است و وزارت علوم هیچ ابلاغی در این زمینه نداشته است؛ دانشگاه ها می توانند ترم تابستانی را در صورت امکان‌ به صورت مجازی برگزار کنند.کلاس های درس دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در این ترم به علت ادامه شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی در حال برگزاری است.
برچسب ها: دانشگاه
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *