به روز شده در ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ساعت ۱۲:۴۱
کد مطلب : ۲۷۲۵۵۱

خالق هری پاتر به کمک هندی‌ها آمد

خالق هری پاتر به کمک هندی‌ها آمد
گروه فرهنگی: جی.کی. رولینگ نویسنده سری کتاب های «هری پاتر» برای مهار کرونا در کشور هند به موسسه بشردوستانه «Khalsa Aid» واقع در بریتانیا یک میلیون پوند اهدا کرد.از آنجا که کشور هند به صورت گسترده تحت تاثیر موج دوم بیماری کرونا قرار گرفته است، موسسه «Khalsa Aid» تلاش می کند تا با مهیا کردن کمک های دارویی به بیماران هندی یاری برساند.
 
کمک ۶ رقمی رولینگ از طریق بنیاد این نویسنده به موسسه «Khalsa Aid» که بنیانگذارش یک هندی است، اهدا شد.خبر اهدای این کمک در ابتدا در صفحه بنیاد «Khalsa Aid» منتشر شد. پس از گذاشتن این پست، جی کی رولینگ نیز با نوشتن یک توییت از تمام کسانی که نسخه ای از کتاب «The Ickabog» را خریداری کرده اند تا از طریق آن، این میزان کمک جمع آوری شود، تشکر کرد.
 
خالق «هری پاتر» نوشت: یک بار دیگر از همه آنهایی که نسخه ای از کتاب «The Ickabog» را خریداری کرده اند، تشکر می کنم نتیجه آن حمایت از افرادی است که تحت همه گیری کرونا قرار گرفته اند. رولینگ در پایان این نوشته هشتگ «کوویدهند» را قرار داد.
برچسب ها: جی کی رولینگ
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *