به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب : ۲۷۲۵۷۸

آقایان لطفا جهنم درست نکنید!

آقایان لطفا جهنم درست نکنید!
گروه سیاسی: روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:آنچه در روزهای ثبت‌نام دیدیم از دعوا و نرده نوردی و تهدید تا متلک و تخریب و... بیشتر، ابزار جنگ و جدل و تعمیق چند گانگی و اختلاف بود.
با این رویکردها نه تنها "بوی بهبود از اوضاع جامعه و کشور" نمی‌شنویم که شامه‌مان هم می‌سوزد از این "کباب پزانی" که راه انداخته‌اند حضرات! نیامده، کلنگ به دست شده‌اند. ماشاالله همه دامن خود را پاکیزه و بری از شرایط امروز می‌دانند به‌گونه‌ای که هرکه نداند و نشناسدشان فکر می‌کند همین لحظه از بهشت در وزارت کشور هبوط فرموده و آمده‌اند تا زمین را مثل بهشت بسازند!
نه آقایان، از این خبرها نیست و این قدر هم فراموشی به ذهن مردم نزده که فراموشتان کنند. شما هم در ایجاد وضع موجود شریکید. خیر و شرِ امور، به حساب همه شما گذاشته می‌شود. این کارنامه خودتان است که می‌خواهید از آن فرار کنید. اگر قرار باشد کسی بپرسد ما مردمیم. پاسخ را هم باید از زبان همه‌تان بشنویم. دردناک‌تر از سخنانی که می‌فرمایید، دورنمایی "نزدیک" از روزهای پیش روست، از روزهای رقابت. با این فرمان که پیش می‌روید از "رفاقت" خبری نخواهیم خواند. وقتی شمایان پنجه در روی هم کشید - که متأسفانه از همین اول شروع کرده‌اید - معلوم نیست در کف خیابان چه اتفاقی خواهد افتاد.آقایان! به خاطر همین کشوری که صف کشیده‌اید رئیس‌جمهورش شوید و بهشت بیافرینید، لطفا جهنم درست نکنید با کلماتتان، با رفتارتان.

 
برچسب ها: انتخابات
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *