به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ساعت ۱۸:۴۶
کد مطلب : ۲۷۲۶۵۲

رای ندادن هم شد جرم، آقای باهنر؟

رای ندادن هم شد جرم، آقای باهنر؟
گروه سیاسی: محمدرضا باهنر گفته است: "من احساس می‌کنم احمدی‌نژاد الان به موقعیتی رسیده است که دارد فریاد می‌زند که بیایید من را بگیرید. دستگیری آقای احمدی‌نژاد بهترین اتفاق برای وی است. اما نظام بزرگوارتر و زیرک‌تر از آن است که به احمدی‌نژاد این فرصت را بدهد."
احمد زید آبادی در کانال شخصی‌اش با ذکر این عبارت نوشت: «که اینطور! ولی باهنر توضیح نداده که احمدی‌نژاد دقیقاً چه جرمی مرتکب شده که به معنای فریاد زدن برای دستگیرشدن است؟ اینکه گفته است "اگر تأیید صلاحیت نشود، درانتخابات شرکت نمی‌کند"؟ یعنی جایی در عالم پیدا می‌شود که کسی را به دلیل اعلام عدم شرکت در انتخابات آن هم در پی رد صلاحیت فردی‌اش، مجرم بدانند و دستگیر کنند؟ گذشته از این، اگر عدم دستگیری احمدی‌نژاد، نتیجۀ زیرکی و بزرگواری نظام است، چرا فقط در مورد احمدی‌نژاد این زیرکی و بزرگواری مصداق پیدا می‌کند و شامل صدها تن دیگر از هموطنانِ زندانیِ با اظهاراتی مشابه نمی‌شود؟ نه همشهری نسبتاً گرامی! دلیل مصونیت احمدی‌نژاد نسبت به دیگران، این حرف‌ها نیست. در واقع به دلیل حمایت‌های بی‌قید و شرط و بی‌دریغِ پیشینِ جناح متبوع شما از وی، محبوبیتش در بین بخشی از نیروهای اصطلاحاً ارزشی و تا اندازه‌ای هم نفوذ توده‌ای او، دستگیری‌اش پر هزینه شده است!»
برچسب ها: محمدرضا باهنر
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۰۱:۰۴
رفقای دیروز رقبای امروز و...فردا (372692)
۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۰۵:۳۵
این بنده خدا هم آخر عمری نه به خاطر خودش! بلکه به خاطر آقای لاریجانی می خواهد به نون و آبی برسد و باید سر ببرد. (372700)
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۰۸:۴۸
سلام، ما نیروی شرکتی بودیم احمدی نژاد آمد ما را قراردادی کرد یعنی خیلی از خانواده ها را از لحاظ روحی و کاری به امنیت رسیدند لذا ما طبقه ضعیف ، مدیون او هستیم و به رای می دهیم (372702)
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۰۸ ۲۲:۱۵
آقای احمدی‌نژاد همه دنیا شو داد هم آخرت شو .
از اینور رانده از آنور مانده (373165)