به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۳:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ساعت ۰۹:۵۷
کد مطلب : ۲۷۲۷۰۴

بازگشایی سینمای تارانتینو با فیلم تارانتینو

بازگشایی سینمای تارانتینو با فیلم تارانتینو
گروه فرهنگی:سینما «نیوبورلی» متعلق به کوئنتین تارانتینو بعد از یک سال تعطیلی با فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» آغاز به کار می کند.، صفحه اینستاگرام سینما «نیوبورلی» که متعلق به کوئنتین تارانتینو است و چندی پیش خبر بازگشایی آن بعد از نزدیک به یک سال منتشر شد حالا اعلام کرده این سینما در روز یک ژوئن با فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» آخرین ساخته کوئنتین تارانتینو بازگشایی می شود.
 
در صفحه اینستاگرام سینما «نیوبورلی» عکسی از سردر این سینما قرار داده شده که در دو گوشه آن پوستر دو فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» و «پالپ فیکشن» هر دو ساخته کوئنتین تارانتینو نصب شده است.در ماه ژوئن امسال قرار است همزمان با انتشار کتاب «روزی روزگاری در هالیوود» نسخه صوتی کتاب نیز با روایت جنیفر جیسن لی بازیگر «هشت نفرت انگیز» منتشر شود.در تصویر منتشر شده از سوی سینما «نیوبورلی» روی سردر سینما این متن نوشته شده است: «روزی روزگاری در هالیوود» یک تا ۶ ژوئن، فیلم را ببینید، کتاب را بخوانید.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *