به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ ساعت ۱۲:۲۴
کد مطلب : ۲۷۳۲۶۲

شرایط دورکاری کارکنان پایتخت اعلام شد

شرایط دورکاری کارکنان پایتخت  اعلام شد
گروه جامعه: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از شرایط دورکاری کارکنان و جزئیات محدودیت‌های کرونایی در دستگاه‌های اجرایی پایتخت از یکم خرداد ماه ۱۴۰۰ خبر داد.

غلامرضا عباس پاشا  در تشریح روند اجرای دورکاری در تهران با توجه به وضعیت نارنجی در پایتخت اظهار داشت: بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای نارنجی از جمله تهران از فردا یکم خرداد ماه کارمندان مشاغل ضروری و مهم می‌توانند تا ۷۰ درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند و سایر ادارات هم باید نیمی از کارمندان به صورت دورکاری کارهای خود را انجام دهند یعنی در این بخش نیز تا ۵۰ درصد می‌توانند به صورت حضوری از کارمندان استفاده کنند.

وی افزود: ساعت کار کارمندان در شرایط کرونا تا دستورالعمل جدید ستاد مقابله با ویروس کروناهمانند قبل از ۳۰: ۷ دقیقه صبح تا ۳۰ :۱۴ دقیقه عصر خواهد بود.معاون استاندار تهران تاکید کرد: اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا لازم‌الاجراست و بر همین اساس اجرای شرایط شهرهای نارنجی به تمامی دستگاه‌های استان تهران ابلاغ شده و بر اجرای آن نیز نظارت خواهد شد.پاشا عنوان داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط همه کارکنان لازم الاجرا بوده و سهل انگاری در این خصوص پذیرفتنی نیست.
برچسب ها: دورکاری
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *