به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب : ۲۷۳۷۱۱

تصادف مرگبار در اهواز؛بازگشایی کنارگذر اصفهان

تصادف مرگبار در اهواز؛بازگشایی کنارگذر اصفهان
گروه حوادث:رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از وقوع یک تصادف در شهر اهواز و جان باختن دو نفر در این تصادف خبر داد.به گزارش مهر،سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به تصادف منجر به فوت بامداد امروز ۲ خردادماه در شهر اهواز اظهار داشت: یک دستگاه خودروی ۲۰۶ به علت تخطی از سرعت مطمئنه با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که متأسفانه در این تصادف دو نفر جان خود را از دست می‌دهند و سه نفر مجروح می‌شوند.
 
وی افزود: در زمان رانندگی رعایت سرعت مجاز از الزامات رانندگی است و خلوت بودن معابر در ساعات شبانگاهی نباید باعث افزایش سرعت غیر مجاز در رانندگی شود.رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: جاده اصلی کنار گذر اصفهان (سردار حجازی) که از ماه گذشته به علت نشست قسمت کوتاهی از راه بسته شده بود، در روز گذشته بازگشایی شد.وی افزود: محور اصلی شهداد نهبندان و خرم آباد- پل دختر همچنان مسدود است و بقیه جاده‌های اصلی و مواصلاتی کشور باز هستند.به گفته شیرانی ترافیک در تمام محورهای مواصلاتی کشور روان گزارش شده است.
برچسب ها: تصادف رانندگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *