به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۲۷
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ ساعت ۱۴:۰۶
کد مطلب : ۲۷۴۳۹۵

درآمدروزانه شهرداری ازمحل فروش طرح ترافیک

درآمدروزانه شهرداری ازمحل فروش طرح ترافیک
گروه جامعه: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: شهرداری از محل فروش طرح ترافیک روزانه یک تا دو میلیارد درآمدزایی می کند.سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص درآمد شهرداری از محل فروش طرح ترافیک گفت: روزانه یک تا دو میلیارد از محل طرح ترافیک درآمد داریم.
 
وی درباره اثرات محیط زیستی اجرای طرح ترافیک در تهران اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: مسئولان شرکت کنترل آلودگی هوا باید در این باره توضیح دهند.هاشمی درباره خساراتی که از محل لغو طرح ترافیک و کاهش به شهرداری وارد شده است، گفت: بیش از پنج تا ۶ بار در ستاد کرونا گزارش خود را از تعطیلی و کاهش طرح ارائه دادیم و نتیجه این گزارش این بود که تأثیرات لغو طرح ترافیک در کاهش مسافر کمتر از پنج درصد بوده است و حتی سفرهای غیر ضروری را افزایش داده و در طول خطوط، سفرهای خودروها ۳۰۰ درصد در بعضی شرایط رشد داشته است.

وی تاکید کرد: مسئولان امر معتقدند لغو طرح ترافیک بار روانی مثبتی برای جامعه دارد و در این شرایط به کمک می‌آید و ما هم از تصمیم آنها تبعیت می‌کنیم.معاون شهردار تهران تاکید کرد که درآمد شهرداری در این حوزه به حدود ۶۰ درصد در سال ۹۹۹ کاهش یافته است. و از برآورد کسب درآمد باید ۵۰۰ میلیاردی به کسب درآمد ۱۰۰ میلیاردی رسیدیم.
برچسب ها: طرح ترافیک
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *