به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ ساعت ۰۸:۱۵
کد مطلب : ۲۷۴۴۷۹

احمدی‌نژاد: بیایند بگویند چرا مرا رد کردند

احمدی‌نژاد: بیایند بگویند چرا مرا رد کردند
گروه سیاسی:  محمود احمدی‌نژاد در یک پیام تصویری گفت:شما شاهد بودید که مردم از ماهها قبل برای حضور من درخواست می کردند و گستره درخواست ها آن چنان وسیع بود که نمی توانستم پاسخ منفی بدهم..
وی افزود:در وزارت کشور اعلام کردم دوبار بدون ارائه هیچ دلیلی رد صلاحیت شدم اما به خاطر شرایط کشور و احترام به مردم سکوت کردم. اعلام کردم که اگر رد کنید قطعا شرکت نخواهم کرد،‌ به رسمیت نخواهم شناخت و از کسی حمایت نخواهم کرد.دیدیم در اعلام اسامی یک فهرست یک طرفه را جلوی مردم گذاشتند و یک سرخوردگی عمومی ایجاد شد.من از آنها می خواهم سوال کنم به چه دلیل مرا رد کردید؟ مگر من سواستفاده کردم؟ دوبار با رای بالای مردم مسوولیت اداره کشور به عهده من گذاشته شد. در دفاع از حقوق ملت کم گذاشتم؟
رئیس جمهور سابق ایران گفت:آیا گسترده ترین برنامه های زیربنایی و عمرانی در دوره من اجرا نشد؟ ارتباطات خادمان با مردم احیا نشد؟آیا ما ارزشهای انقلاب را سردست نگرفتیم؟ پاک دست نبودیم؟ آیا در مناسبات خارجی عزت مردم را حفظ نکردیم؟این کار بزرگترین ظلم بود. باید در برنامه زنده تلویزیون با حضور من بیایند بگویند چرا مرا رد کردند.

 
برچسب ها: احمدی‌نژاد
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۰۶ ۰۸:۳۸
احمدی نژاد فقط به فکر خودشه بابا مثل تاج زاده باش که اعتراضشم برای احقاق حق همه است . اگر می خواهی رئیس جمهور مردم باشی باید دارای قلب بزرگی باشی نه اینکه فقط من من بکنی . آره تو خوب کار کردی ولی خیلی ها هم بودند که ازتو بهتر کار کردند و باز هستند کسانی که اگر بیایند بهتر از همه کار می کنند. (373058)