به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب : ۲۷۵۹۰۶

دومین پیروزی متوالی تیم ملی والیبال ایران

دومین پیروزی متوالی تیم ملی والیبال ایران
گروه ورزشی: تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 به مصاف کانادا رفت و در نهایت شاگردان آلکنو برنده این بازی شدند.
ولادیمیر آلکنو برای این مسابقه سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مسعود غلامی، صابر کاظمی و محمدرضا حضرت‌پور را روانه میدان کرد. ایران قبلا در برابر  هلند برنده شده بود  و مقابل ژاپن و روسیه هم مغلوب شد.

ست نخست؛ 25 بر 22 به سود کانادا
ملی‌پوشان ایران بازی را خوب شروع کردند و توانستند با نتیجه 8 بر 7 از حریف خود پیش بیفتند تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول بروند. در ادامه شاگردان گلن هوگ بازی را در امتیاز 10 به تساوی کشاندند، اما در امتیاز 16 بر 15 به سود ایران، یک بار دیگر تیم‌ها به وقت استراحت فنی رفتند. کانادایی‌ها در ادامه توانستند عملکرد بهتری داشته باشند و 22 بر 19 از ایران پیش بیفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود کانادا خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ 25 بر 22 به سود ایران
ست دوم بسیار نزدیک دنبال شد. در امتیاز 8 بر 7 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه بازی بازهم به تساوی کشیده شد. هر دو تیم سرویس‌های زیادی در این ست از دست دادند. با وجود اینکه کانادایی‌ها از ایران پیش افتادند، اما شاگردان آلکنو با کسب 3 امتیاز متوالی نتیجه بازی 16 بر 15 به سود خود کردند تا هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند. گلن هوگ که تیمش به دنبال پیروزی در این ست بود شارون ورنون را به ترکیب تیمش اضافه کرد، اما این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست سوم؛ ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران
بازی برابر دو تیم در ابتدای ست سوم هم در جریان بود و نخستین تایم استراحت فنی نیز با برتری ۸ بر ۷ ایران همراه شد. ایران اختلاف امتیاز را به عدد ۲ رساند تا دومین تایم استراحت فنی نیز با برتری ۱۶ بر ۱۴ برای شاگردان الکنو همراه شود. پس از تایم استراحت فنی کانادایی‌ها با کسب سه امتیاز متوالی ۱۷ بر ۱۶ پیش افتادند اما عبادی پور بار دیگر کار را در امتیاز ۱۷ برابر کرد. در ادامه ایران با دفاع موسوی و ابشار بردیا سعادت بار دیگر در امتیاز ۲۲ بر ۱۹ تیم برتر زمین شد و ست سوم با برتری ۲۵ بر ۲۲ ایران پایان یافت.

ست چهارم؛ 25 بر 22 به سود ایران
در ست چهارم کانادایی‌ها کمی بهتر از ایران بودند. در امتیاز 8 بر 7 به سود کانادا هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. شاگردان آلکنو در ادامه توانستند عملکرد بهتری داشته باشند و در امتیاز 16 بر 15 به سود ایران، هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا شاگردان آلکنو دومین پیروزی خود را در این دوره از مسابقات کسب کنند.
تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 فردا از ساعت 19 باید مقابل ایتالیا قرار بگیرد.


 
برچسب ها: والیبال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *