به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۲۷۶۰۳۱

آغاز مذاکرات پاری سن ژرمن و رونالدو

آغاز مذاکرات پاری سن ژرمن و رونالدو
گروه ورزشی: قرارداد کریستیانو رونالدو و یووه در ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید اما با توجه به گزارش های متعدد در ایتالیا، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی جدید بیانکونری، برای فروش ستاره ۳۶ ساله که در تورین سالی ۳۱ میلیون یورو دستمزد دریافت می کند، به باشگاه چراغ سبز داده است.

آاس تایید کرده است که رونالدو حایی در برنامه های آلگری برای فصل بعد ندارد و ستاره پرتغالی در این تابستان به دنبال یافتن راه فراری از استادیوم آلیانز است.گفته می شود PSG مذاکرات خود را با ژرژ مندز، مدیر برنامه های رونالدو، آغاز کرده است، اما مذاکرات با یوونتوس هنوز آغاز نشده است.

بیانکونری از فروش رونالدو با مبلغی حدود ۳۰ میلیون یورو استقبال خواهد کرد و پاریسی ها نیز می توانند پیشنهاد تبادل مائوری ایکاردی با کریستیانو رونالدو را بدهند.طبق این گزارش PSG تنها باشگاهی نیست که علاقه‌مند به جذب ستاره سابق رئال مادرید است و منچستر یونایتد نیز در نظر دارد ستاره سابق خود را به اولدترافورد بازگرداند.

توتو اسپورت نیز گزارش کرده است که یوونتوس از تبادل کریستیانو رونالدو با پل پوگبا نیز استقبال خواهد کرد، اما دانی فن دبیک نیز یکی از اهداف احتمالی بیانکونری است مخصوصا که آنها باید خط هافبک خود را برای فصل بعد تقویت کنند.
برچسب ها: رونالدو