به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ ساعت ۰۹:۳۵
کد مطلب : ۲۷۶۱۲۳

کومان: آرامش به من و تیم برگشت

کومان: آرامش به من و تیم برگشت
گروه ورزشی:سرمربی بارسلونا از اینکه تکلیف او با تیم مشخص شد و رئیس باشگاه به او اعتماد کرد خوشحال است.باوجود آنکه بارسلونا فصل ناامید کننده ای را پشت سرگذاشت و خبرهای زیادی درباره اخراج کومان به گوش رسید اما لاپورتا تصمیم به ماندن کومان گفت و این مربی هلندی فصل بعد هم در آبی اناری ها حضور خواهد داشت.
رونالدو کومان در واکنش به ماندن در آبی اناری ها گفت: احساس آرامش و راحتی می کنم. اینکه تکلیف ما برای فصل بعد مشخص شد باعث می شود تا در تیم و در من آرامش لازم به وجود آید.

او ادامه داد: هفته های اخیر بسیار شلوغ و استرس آور بود. در نهایت خوشحال هستم که لاپورتا به من اعتماد کرد. وجود تمرکز در باشگاه باعث می شود تا ما یک تیم بسیار خوب و مدعی برای فصل بعد بسازیم.بارسلونا در فصلی که گذشت تنها یک جام به دست آورد که آن هم جام حذفی بود. این تیم در رقابت های لالیگا در رده سوم قرار گرفت و در لیگ قهرمانان اروپا هم با شکست برابر پاری سن ژرمن از صعود به یک چهارم ناکام ماند.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *