به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب : ۲۷۶۱۸۱

الخلیج: مهم ترین بازی بحرین برابر ایران

الخلیج: مهم ترین بازی بحرین برابر ایران
گروه ورزشی: تیم ملی فوتبال بحرین دور برگشت انتخابی جام جهانی را بسیار خوب آغاز کرد و یک پیروزی پر گل را برابر کامبوج به دست آورد تا به صدر جدول رده بندی صعود کند.بحرین خود را آماده دیدار حساس برابر ایران می کند که روز دوشنبه برگزار خواهد شد.روزنامه الخلیج بحرین درباره این بازی نوشت: دیدار برابر ایران مهم ترین بازی برای بحرین است.ملی پوشان بعد از پیروزی برابر کامبوج بلافاصله تمرینات خود را آغاز کردند تا برابر ایران با آمادگی بالا به میدان رود. تیم سوزا با پیروزی در این بازی حداقل صعود خود به عنوان تیم دوم را نهایی می کند. با تمرکز و تلاش و شور زیاد می توان ایران را شکست داد.

این روزنامه در ادامه نوشت: هم ایران و هم بحرین در دیدار قبلی خود با نهایت قدرت بازی نکردند چرا که تمام فکر و ذکر آنها بازی برابر هم بود. آنها از پیروزی برابر حریف خود مطمئن بودند و به همین خاطر با ترکیب و تاکتیک اصلی خود بازی نکردند.خوشبختانه بازیکنان بحرین در وضعیت خوبی به سر می برند و تجربه لازم برای رویاویی با ایران را دارند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *