به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ ساعت ۱۱:۳۲
کد مطلب : ۲۷۶۳۱۷

تقویم آموزشی دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

تقویم آموزشی دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد
گروه جامعه: دانشگاه تربیت مدرس تقویم آموزشی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ این دانشگاه را اعلام کرد.به گزارش ایسنا، بر اساس تقویم پیشنهادی اعلام شده دانشگاه تربیت مدرس، زمان اخذ برنامه‌های درسی و تاریخ امتحانات از گروه‌های آموزشی و ثبت اطلاعات کامل دروس در سامانه گلستان از یکم تا ۲۰ تیرماه در نیمسال اول و یکم تا ۲۰ آذر ماه در نیمسال دوم اعلام شده است.
 
همچنین، انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس، از شش تا ۱۰ شهریور در نیمسال اول و ۱۱ تا ۱۵ دی ماه در نیمسال دوم انجام خواهد شد.زمان شروع کلاس‌های این دانشگاه نیز از ۲۷ شهریور ماه در نیمسال اول و ۱۶ بهمن‌ماه در نیمسال دوم خواهد بود. پایان کلاس‌های نیمسال اول نیز ۱۶ دی ماه سال جاری و پایان کلاس‌های نیمسال دوم ۱۹ خرداد ماه سال آتی خواهد بود. 

دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: زمان حذف و تعویض دروس برای نیمسال اول در تاریخ‌های ۱۱ و ۱۲ مهر ماه و برای نیمسال دوم در تاریخ‌های ۱ و ۲ اسفند ماه خواهد بود.دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس می‌توانند در بازه زمانی ۴ تا ۱۶ دی ماه در نیمسال اول و ۷ تا ۱۹ خرداد در نیمسال دوم، ارزشیابی دروس خود را انجام دهند.

زمان برگزاری امتحانات دروس مدرسی و دروس تخصصی دانشجویان نیز به ترتیب ۱۸ تا ۲۳ دی ماه و ۲۵ دی تا ۷ بهمن‌ماه در نیمسال اول  خواهد بود. برای نیمسال دوم نیز، زمان برگزاری دروس مدرسی و دروس متخصصی در تاریخ‌های ۲۱ تا ۲۶ خرداد و ۲۸ خرداد تا ٩ تیر ماه انجام می‌شود.
برچسب ها: دانشگاه
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *