به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ ساعت ۱۱:۵۱
کد مطلب : ۲۷۶۳۲۵

واکسیناسیون دربرخی شهرهای ایران متوقف شد؟

واکسیناسیون دربرخی شهرهای ایران متوقف شد؟
گروه جامعه: در حالی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز طی اطلاعیه‌ای از اتمام محموله‌های دریافتی واکسن کرونا در استان و عدم تزریق واکسن تا اطلاع ثانوی خبر داد که با مراجعه برخی به مراکز بهداشت محلات مختلف در سطح شهر تهران با اطلاعیه هایی بر سر در این مراکز مواجه شده‌اند که به شهروندان خبر داده است واکسن نیست.

اتمام محموله‌های واکسن کرونا در فارس
خبرگزاری فارس گزارش داد: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز طی اطلاعیه‌ای از اتمام محموله‌های دریافتی واکسن کرونا در استان و عدم تزریق واکسن تا اطلاع ثانوی خبر داد.

در متن این اطلاعیه آمده است:
به اطلاع همشهریان می رساند با توجه به اتمام محموله های دریافتی واکسن، از امروز مورخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ تا اطلاع ثانوی واکسیناسیون علیه کروناویروس انجام نمی شود.ادامه فرآیند واکسیناسیون به محض دریافت محموله جدید از وزارت بهداشت، از طریق همین پایگاه اینترنتی، اطلاع رسانی می شود.

واکسن نیست، مراجعه نکنید!
وب سایت رکنا هم در خبری نوشت: مراکز بهداشت در سطح شهر تهران با نصب اطلاعیه هایی بر سر در خود خبر داده اند که واکسن کرونا موجود نیست و از شهروندان درخواست کرده اند که برای دریافت واکسن تا اطلاع ثانوی مراجعه نکنند.

این اطلاعیه ها تنها بر روی در مراکز بهداشتی سطح شهر تهران نصب نشده است بلکه شهرهای دیگر نیز شرایط مشابه ای دارند.متوقف شدن چرخه واکسن با توجه به اینکه در استان هایی همچون هرمزگان ، مسئولان ستاد مقابله با کرونا این استان ها از اوج گیری آمار ابتلا و مرگ و احتمال شروع موج پنجم کرونا خبر می دهند بسیار خطرناک است.تا این لحظه مسئولان روابط عمومی وزارت بهداشت در خصوص شرایط فعلی ایجاد شده در مسیر واکسیناسیون کشور هیچ توضیحی برای آرام کردن اذهان عمومی بیان نکرده اند.ویدئویی که رکنا در همین رابطه منتشر کرده است را ببینید:
.....
برچسب ها: واکسن کرونا
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۳-۲۷ ۰۸:۰۰ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


.
Europe
۱۴۰۰/۰۳/۱۶ ۱۲:۰۴
خب اینو به همتی و اصلاح طلب ها بگید ، چون وعده دادن همه مردم رو واکسینه بکنن ، همینقدر تباه ! (373561)