به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب : ۲۷۶۴۹۵

رضایی با روحانی مناظره کرد نه با رئیسی

رضایی با روحانی مناظره کرد نه با رئیسی
گروه سیاسی: روزنامه شرق نوشت: مورد عجیب مناظره نخست، محسن رضایی بود که از توییت‌ها و حرف‌های پیش‌گفته‌اش تصور می‌رفت که قرار است با رئیسی دوقطبی بسازد اما ناگهان بازی را عوض و شروع به حمله به دولت کرد تا جایی که همه می‌گفتند او تصور می‌کند درحال مناظره با روحانی است.
رضایی حتی گاهی بیش از سه نفر دیگر نقش یار چهارم تیم اصولگرایان را بازی کرد، درحالی‌که رقیب اصلی او نه در جریان مخالف که در همان جریان اصولگرایی بود. رضایی که می‌توانست از مزیت مناظره اقتصادی به بهترین شیوه به نفع خودش بهره‌برداری کند و به تبیین برنامه‌ها و ایده‌های اقتصادی‌اش بپردازد و فرصت ازدست‌رفته سال‌های 84 و 92 را برای خودش احیا کند اما این فرصت را با افتادن در بگومگوی با همتی و حمله به دولت فعلی نه‌تنها از دست داد بلکه نتوانست امتیازی هم در جریان اصولگرایی به نفع خود بگیرد.
تا جایی که مجتبی شاکری، دبیر کل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، درباره‌اش گفته که محسن رضایی در دوره‌های قبلی انتخابات ریاست‌جمهوری هم شرکت کرده و سبد رأی بالایی نداشته است، حتی در این دوره هم طبق نظرسنجی‌ها یک‌دهم رئیسی هم رأی ندارد، در کل رضایی ممکن است خود کناره‌گیری کند، اما اگر کناره‌گیری هم نکند، آرای مردم و صندوق‌های انتخابات رضایی را کنار خواهند زد!

 
برچسب ها: محسن رضایی

۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ۱۲:۲۵
رصایی باید از دولت سیاه روحانی انتقاد کند این خواسته ملتی ست که در این دوره آسیب دیدند . احراب و تشکل هایی مانند ... که جایی در بین مردم ندارند . یکنفرند و سخنگو . جوری انعکاس می دهید که انگار تعیین کننده اند . مردم در روز موعود معلوم می شود به کی رای می دهند نه به پیامک های خانوادگی و مصاحبه های بی تاثیر . (373655)