به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ساعت ۱۱:۰۶
کد مطلب : ۲۷۶۵۱۴

قایدی، علامت سوال ترکیب امروز تیم ملی

قایدی، علامت سوال ترکیب امروز تیم ملی
گروه ورزشی: تنها نماینده استقلال در تیم ملی فرصت بازی مقابل هنگ کنگ را پیدا نکرد.مهدی قایدی، مهاجم استقلالی تیم ملی که تنها بازیکن دعوت شده از این تیم به اردوی بحرین است در دیدار مقابل هنگ کنگ فرصت بازی پیدا نکرد و نه در بین نفرات اصلی حضور داشت و نه به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد.
 
یکی از دلایلی که برای بازی ندادن به قایدی عنوان شده، وضعیت بد چمن ورزشگاه بازی با هنگ کنگ است که اجازه کار زمینی به ملی‌پوشان نمی‌داد و به همین دلیل اسکوچیچ به عمد بازیکنان فیزیکی‌تر را میدان داد تا بتواند با توجه به شرایط بازی به نتیجه مطلوب برسد.با این وجود در دیدار امروز مقابل بحرین با توجه به فشردگی احتمالی لایه‌های دفاعی تیم میزبان به نظر می‌رسد حضور بازیکنی مثل قایدی که هم تکنیکی است و هم در کنار شم گلزنی بالا، پاسور خوبی هم هست می‌تواند به تیم برای شکست مهم‌ترین حریفش در این مرحله کمک کند و باید دید تفکرات اسکوچیچ به گونه‌ای است که به قایدی بازی برسد یا نه.
مرجع : ایلنا
برچسب ها: مهدی قائدی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *