به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ساعت ۱۱:۱۸
کد مطلب : ۲۷۶۵۱۹

آغاز نام‌نویسی مسکن‌ملی امروز نیست

آغاز نام‌نویسی مسکن‌ملی امروز نیست
گروه اقتصادی: معاون وزیر راه و شهرسازی درباره زمان درست نام‌نویسی مسکن ملی خبر داد.محمودزاده در یک برنامه رادیویی درباره نام‌نویسی مسکن ملی اظهار داشت: از ۱۹ خردادماه ثبت‌نام مسکن ملی شروع می‌شود. من گفته بودم از ۱۹ خردادماه این اقدام صورت خواهد گرفت، اما خبرگزاری‌ها به اشتباه تاریخ ۱۷ خرداد را اعلام کردند.
وی افزود: ۲۴۰ شهر وجود دارند که یا ظرفیت جدید در آنها ایجاد کردیم و یا قبلا ثبت‌نام نشده بودند و به تازگی زمین تامین شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در مجموع ۲۴۰ شهر هستند در آن‌ها ثبت‌نام جدید برای مسکن‌مهر شروع می‌شود.بنا به این گزارش، پیشتر معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از بهره ‌رداری افزون بر ۳۵ هزار واحد مسکن مهر و طرح اقدام ملی در آینده نزدیک خبر داده و گفته بود: در حال حاضر زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در ۲۳۰ شهر کشور تامین شده است.همچنین وی اعلام کرده بود: با مصوبه دولت تسهیلات اختصاص یافته به مسکن ملی از ۱۰۰ به ۱۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است و تولید مستمر مسکن در دستور کار است.
برچسب ها: مسکن ملی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *