به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : ۲۷۶۵۵۳
پوگبا:

در تیم فرانسه حس خودخواهی وجود ندارد

در تیم فرانسه حس خودخواهی وجود ندارد
گروه ورزشی: ستاره تکنیکی منچستریونایتدی تیم ملی فوتبال فرانسه جو تیم کشورش را خوب توصیف کرد.پل پوگبا معتقد است وضعیت روحی اعضای تیم ملی فرانسه در شرایط کنونی خوب است.هافبک با سابقه منچستریونایتد در مصاحبه ای با شبکه TF1 اظهار داشت: وضعیت ما خوب است. آنقدر که دیگران از ما می ترسند.

وی افزود: با توجه به مجموعه نفراتی که اکنون تیم ملی در اختیار دارد، همه تصور می کنند که برد ما در هر بازی قطعی است و یقینا دیگران شکست می خورند. اما این مورد می تواند باعث فشار بر روح و روان تیم شود. البته تایید می کنم که مردم از ما انتظار برد دارند.پوگبا افزود: ما هم این موضوع را درک می کنیم. می دانیم که فوتبال ما را نمی کشد بلکه خودخواهی است که می تواند تیم را نابود کند. خوشبختانه در تیم ما هیچ بازیکنی نیست که خود را از بقیه بالاتر ببیند.پیکارهای جام ملت های اروپا از 5 روز دیگر به مدت یک ماه آغاز می شود. فرانسه در گروه F با آلمان، مجارستان و پرتغال بازی می کند.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *