به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب : ۲۷۶۵۸۱

کاهش ۴۰ درصدی تردد‌ها در تعطیلات

کاهش ۴۰ درصدی تردد‌ها در تعطیلات
گروه جامعه:رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران گفت: تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در طول روز ممنوع است و اکنون این تردد‌های غیر مجاز رو به افزایش هستند.سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور در پی تعطیلات اخیر اظهار کرد: خروجی‌های تهران و ترمینال‌ها از روز چهارشنبه تا یکشنبه، وضعیت شلوغی داشتند و شاهد ترافیک سنگین بودیم.
 
وی ادامه داد: حجم زیاد مسافران در روز پنجشنبه تاثیر بسیار زیادی بر ترافیک شهری داشت و متاسفانه ما ترافیک کم حجمی نداشتیم، گا‌ها هنگام عصر هم نزدیک مراکز تفرجگاهی و پارک‌ها شلوغی را شاهد بودیم.رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران تصریح کرد: نزدیک ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش تصادفات را در این چند روز داشتیم و در حال حاضر هم وضعیت ترافیکی طبق روال هفته‌های قبل پرحجم است.

سرهنگ رنجبر افزود: تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در طول روز ممنوع است و متاسفانه این تردد‌های غیرمجاز رو به افزایش هستند، همکاران ما در مبادی ورودی ۵۰ نقطه ایستاده‌اند تا رانندگان این وسایل را مورد اعمال قانون قرار دهند.
برچسب ها: وضعیت ترافیکی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *