به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ ساعت ۰۹:۱۵
کد مطلب : ۲۷۶۶۷۶

نمایش سریع و خشن ۹ در جشنواره «کن

نمایش سریع و خشن ۹ در جشنواره «کن
گروه فرهنگی: : فیلم «F۹» جدیدترین قسمت مجموعه اکشن «سریع و خشمگین» محصول کمپانی یونیورسال به جشنواره فیلم «کن» امسال می رود.«سریع و خشن ۹» با شرکت وین دیزل، جان سینا و میشلا رودریگز در حال حاضر بیش از ۲۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است که از این میزان فروش، ۲۰۳ میلیون دلار مربوط به کشور چین بوده است.

حالا طبق اعلام پخش کننده ها، جدیدترین قسمت «سریع و خشمگین» روز ۱۴ جولای در شهر ساحلی کن در خلال برگزاری فستیوال فیلم «کن» نمایش داده می شود. البته انتظار نمی رود که بازیگران فیلم در محل نمایش در فرانسه حضور داشته باشند.

از زمانی که تی‌یری فرمو دبیر جشنواره «کن» در گفتگو با رسانه های آمریکایی اعلام کرده بود که در این رویداد یک فیلم پرفروش و محبوب (اصطلاحا بلاک‌باستر) نمایش داده می شود بسیاری درباره آن اثر گمانه زنی کرده بودند.
بسیاری از روزنامه نگاران انتظار داشتند فرمو روز سه ژوئن در معرفی فیلم های بخش مسابقه جشنواره از فیلم پرخرج و پرفروش فستیوال رونمایی کند که این اتفاق البته رخ نداد. دبیر فستیوال کن ضمنا به خبرنگاران گفته بود که فیلم مورد نظرش نه «زمانی برای مردن»، نه «تل‌ماسه» و نه حتی «داستان وست ساید» ساخته اسپیلبرگ است.
هفتاد و چهارمین دوره جشنواره فیلم «کن» بین روزهای ۶ تا ۱۷ جولای برگزار می شود.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *