به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ساعت ۱۱:۰۴
کد مطلب : ۲۷۶۹۴۶

رانندگان به پیامک جریمه های رانندگی دقت کنند

رانندگان به پیامک جریمه های رانندگی دقت کنند
گروه جامعه: رئیس پلیس راهور استان با بیان احتمال ثبت و ارسال پیامک اشتباه برای خودروها، توصیه کرد: رانندگان به پیامک جریمه های رانندگی دقت کنند.سرهنگ "ایرج حسین پور" با اشاره به احتمال ثبت تخلف خودروهای با پلاک مخدوش بر روی سوابق دیگر خودروها، به مالکان خودروها توصیه کرد که به پیامک جریمه هایی که برای آنان ارسال می شود دقت کنند.
 
رئیس پلیس راهور استان افزود: در صورتی که پیامک جریمه برای خودرو از سایر استانها به تلفن همراه مالک خودرو ارسال گردد و در همان لحظه خودرو در داخل استان حضور داشته باشد، احتمال صدور جریمه برای خودرو دیگر با پلاک مخدوش وجود دارد.وی ادامه داد: مالک یا راننده خودرو درصورت دریافت اینگونه پیامک ها، بایستی در کمترین فاصله زمانی ممکن به نزدیکترین مقر انتظامی، پلیس راه یا پلیس راهور و یا کلیه واحدهای گشتی مراجعه و نسبت به تنظیم صورت جلسه مبنی بر حضور خودرو در استان اقدام نماید.سرهنگ "حسین پور" تاکید کرد: مالکان خودروها با این اقدام می توانند جریمه هایی را که به اشتباه برای خودرو آنان صادر شده را از طریق اداره اجرائیات پلیس راهور محل سکونت خود پیگیری نمایند.
برچسب ها: جریمه رانندگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *