به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۲۷۶۹۵۷

حاشیه‌سازی «شیمی» در مناظره‌ها!

حاشیه‌سازی «شیمی» در مناظره‌ها!
گروه سیاسی:  در دو مناظره اول و دوم انتخابات ریاست جمهوری «شیمی» و «نوبل شیمی» خبر ساز و حاشیه ساز شد.
در مناظره اول علیرضا زاکانی دست کم دوبار برای حمله به عبدالناصر همتی از «نوبل شیمی» استفاده کرد. او در بحث کاهش پول ملی گفت: "به همتی باید نوبل شیمی بدهند؛ پول ملی را نابود کرد." این بیان زاکانی بازتاب وسیعی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی داشت و با استقبال کاربران اصولگرا همراه بود.ظاهرا بحث شیمی برای محسن رضایی و تیم مشاوران او در مناظره اول جالب بود به همین دلیل درمناظره دوم نیز محسن رضایی از «شیمی» استفاده کرد.
او در بخشی ابتدای سخنانش در این مناظره در بحث جوانان گفت: "یک دانشجوی شیمی در حال دستفروشی می گفت، ما از گرسنگی، امید می خوریم، چون امید دیدنی است نه شنیدنی."
او تاکید کرد: "دولت ما امید را به شما برمی گرداند و یک بار دیگر لبخند پیروزی بر لبان شما می نشیند."اما این استفاده رضایی به عنوان یک "خطا" و "گاف" از او در شبکه های اجتماعی یاد شد.
چرا که عبارت «ما از گرسنگی امید می خوریم» نه حرف یک جوان دانشجوی شیمی بلکه بخشی از یک ترانه شاهین نجفی خواننده رپ و راک است که سالهاست از کشور خارج شده است.
این حاشیه نیز  بازتاب وسیعی داشت.
مرجع : سایت فرارو
برچسب ها: انتخابات
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۳-۲۹ ۱۱:۳۷ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


دلتنگ شاهین نجفی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ۱۴:۲۲
کجایی شاهین برگرد بیا دلمون برات تنگ شده عزیزم (373749)