به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ساعت ۱۹:۱۰
کد مطلب : ۲۷۷۰۴۶

مردم نمی‌توانند به نامزدها اعتماد کنند

مردم نمی‌توانند به نامزدها اعتماد کنند
گروه سیاسی: یک نماینده پیشین مجلس گفت: نخستین مناظره‌ای که برگزار شد اقتصادی بود که اکثر نامزدها به سوال‌ها پاسخ ندادند. نامزدها به سوالات پاسخ نمی‌دهند تا مردم پی ببرند کدامیک از آنها برنامه دارند، هر یک جزوه نشان دادند
غلامرضا کاتب،  درباره برگزاری مناظره بین نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و این که این گفت‌وگو تا چه حد می‌تواند به میزان مشارکت کمک کند، گفت: عمده انتظارات مردم از مناظرات صرفا بحث مطرح کردن دیدگاه‌ها و نظرات حکم‌رانی است.
 وی خاطرنشان کرد: آنچه که امروز مطرح می‌شود و برای مردم جذابیت ایجاد می‌کند صرفاً مطرح کردن برنامه‌ها از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیست بلکه اختلاف دیدگاه‌هایی است که نامزدها با یکدیگر دارند که معتقدم این اختلافات نه تنها باعث نمی‌شود میزان مشارکت بالا رود بلکه باعث پایین آمدن میزان مشارکت هم خواهد شد.
 وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا می‌توانیم بگوییم در مناظره‌ها به سوالات افکار عمومی در این زمینه پاسخ داده شد، عنوان کرد: بله به طور ویژه نخستین مناظره‌ای که برگزار شد اقتصادی بود که اکثر نامزدها به سوال‌ها پاسخ ندادند. نامزدها به سوالات پاسخ نمی‌دهند تا مردم پی ببرند کدامیک از آن ها برنامه دارند، هر یک جزوه نشان دادند و گفتند برنامه‌هایمان را بارگذاری کردیم و بروید بخوانید.
وی تاکید کرد: مشخص است که مردم به نامزدی که برنامه‌اش را فرد دیگری در کاغذ نوشته است و تازه می‌گوید بروید خودتان بخوانید اعتماد نمی‌کنند.


 
مرجع : خبرگزاری ایلنا
برچسب ها: مناظره
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *