به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب : ۲۷۷۰۹۷

انصراف احسان خواجه‌امیری از «آوای جادویی»

انصراف احسان خواجه‌امیری از «آوای جادویی»
گروه فرهنگ وهنر: احسان خواجه‌امیری خواننده پاپ از همکاری با برنامه استعدادیابی «آوای جادویی» انصراف داد.
احسان خواجه‌امیری خواننده پاپ که در کنار محمد اصفهانی، رضا صادقی، رضا یزدانی، علیرضا افکاری و فرزاد فرزین به عنوان داور مسابقه استعدادیابی «آوای جادویی» شناخته می‌شد از همکاری با این پروژه انصراف داد.
خواجه‌امیری در صفحه مجازی خود در این باره نوشت: «دوستان اینجانب از این تاریخ دیگر قصد همکاری با برنامه آوای جادویی را ندارم و قرارداد اینجانب با این پروژه فسخ شد.»
پیش تولید مسابقه استعدادیابی «آوای جادویی» برای پخش از یکی از شبکه‌های نمایش خانگی با تهیه‌کنندگی محمد تهرانی مدتی‌ست که آغاز شده است.
برنامه «آوای جادویی» به گفته تهیه‌کننده‌اش یک رویداد و یک تریبون رسمی برای به تصویر کشیدن رقابتی سالم و معرفی استعداد‌های موسیقی کشور است و صرفا یک برنامه تولیدی با رویکرد سرگرمی نیست بلکه تلاش می‌کند با نمایش به اشتراک گذاشتن تجربیات بزرگان موسیقی کشور، تبادل نظرات کارشناسی و آموزش‌ها و تمرین‌های کاربردی لازم، علی‌رغم خلق لحظات متفاوت و جذاب برای بینندگان، روند رقابت شرکت‌کننده‌های مستعد را هدفمندسازی کرده و قضاوت را در نهایت به مخاطبان واگذار کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *