به روز شده در ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۲۷۷۲۲۴

عینکی که به چشم‌های‌ شما استراحت می‌دهد

عینکی که به چشم‌های‌ شما استراحت می‌دهد
گروه علمی: اگر قسمتی از بدن شما به استراحت نیاز داشته باشد، آن قسمت چشمان شماست. آنها کارهای زیادی برایتان انجام می‌دهند و شما هرگز از آنها قدردانی نمی‌کنید. بیایید با AYOlite، آرامش مورد نیاز چشمان شما را به آنها بدهیم.این وسیله بسیار ساده بوده و توسط متخصصان با بهره بردن از نور درمانی تهیه شده است. این عینک با خیال راحت و به آرامی کاربر را در معرض نور مفید آبی – فیروزه‌ای قرار می‌دهد تا به چشم‌های خود استراحتی به سبک قدیمی بدهید. این به معنای فشار کمتر بر شما و کارایی بیشتر برای انجام کارهایی که در پیش دارید است.
 
فراتر از این، AYOlite از نور شبانه‌روزی آزمایش‌شده بالینی برای تقویت انرژی و هوشیاری و همچنین بهبود خواب و کاهش اثرات جت‌لگ (برای همه مسافران خسته از سفر) استفاده می‌کنند. بهترین قسمت؟ این وسیله دقیقاً مانند استفاده از هر عینک دیگری هستند، با این تفاوت که لنز ندارد و بنابراین در عین اطمینان از سلامت مطلوب چشم، می‌توانید روز خود را پشت سر بگذارید.

در مجموع، حدود دو هفته پس از استفاده از این عینک، به خواب بی‌نهایت بهتری خواهید رسید و ساعت داخلی خود را دوباره تنظیم خواهید کرد. این عینک را برای همه کسانی که سر کار می‌روند، ضروری به نظر می‌رسد. آنها یک اندازه برای همه مناسب هستند. بنابراین هنگامی که شما به آرامش کامل دست می‌یابید، می‌توانید آن را به یک دوست قرض دهید. در هر صورت با این عینک نوعی برتری بصری به‌دست خواهید آورد. همچنین باید یادآور شد که قیمت آنها ۱۸۵ دلار است.
برچسب ها: چشم عینک
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *