به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : ۲۷۷۳۶۰

هنرنمایی خواننده مشهور پیش از بازی ایتالیا

هنرنمایی خواننده مشهور پیش از بازی ایتالیا
گروه ورزشی: تیم ملی ایتالیا در اولین گام و با ارائه نمایشی مقتدرانه موفق شد با سه گل تیم ملی ترکیه را مغلوب کرده و شروعی بسیار خوب در رقابت های یورو 2020 داشته باشد. آتزوری که در فرمت جدید این تورنمنت میزبان گروه خود است، در استادیوم المپیکوی شهر رم پذیرای ترکیه بود و کار چندان دشواری برای غلبه بر این تیم نداشت.

اما ایتالیا علاوه بر در اختیار داشتن ستاره های بزرگ در عرصه فوتبال در طول تاریخ، همیشه مهد هنر و موسیقی نیز بوده و خواننده های محبوبی در سراسر جهان داشته است. بی تردید یکی از مهم ترین آنها آندره آ بوچلی، خواننده نابینای ایتالیایی است که دیشب هم برای دقایقی و در استادیوم المپیکوی رم در زمین مسابقه حاضر شده و برای هواداران ترانه ای اجرا کرد که به شدت هم مورد پسند حاضران در استادیوم و البته بینندگان قرار گرفت. همچنبن گروه موسیقی بزرگی نیز آندره آ بوچلی را در اجرای این برنامه همراهی کرده و دقایقی فوق العاده را پیش از شروع رسمی یورو 2020 رقم زدند.

البته در گذشته نیز شاهد هنرنمایی آندره آ بوچلی در زمین فوتبال بوده ایم. به عنوان مثال بعد از قهرمانی لسترسیتی در سال 2016 در لیگ برتر با هدایت کلودیو رانیری، آندره آ بوچلی راهی انگلیس شده و به افتخار این موفقیت بزرگ هموطنش، در استادیوم کینگزپاور نیز ترانه ای اجرا کرد.
برچسب ها: آندره آ بوچلی