به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : ۲۷۷۳۸۹

باز و بسته کردن‌قفل خانه‌باآیفون ممکن می‌شود

باز و بسته کردن‌قفل خانه‌باآیفون ممکن می‌شود
گروه فناوری: اپل به دنبال طراحی خانه‌های هوشمندی است که باز و بسته کردن قفل درب‌های ورودی آنها با استفاده از آیفون انجام می‌شود. اپل با اجرای این طرح می‌تواند سیستم عامل‌های آی او اس و مک او اس خود را به سیستم عامل‌هایی غالب برای استفاده در منازل مبدل کند. در واقع با اجرای این طرح از سخت افزارهای ساخت اپل برای کنترل سیستم‌های نرم افزاری خانگی نیز استفاده خواهد شد.
 
اپل قصد دارد برای پیشبرد استراتژی خانه‌های هوشمند خود به همکاری با شرکت‌های سخت افزاری ثالث نیز روی آورد تا آنها به استفاده از پلتفرم اپل در این حوزه موسوم به هوم کیت علاقه نشان دهند.برای باز و بسته کردن قفل درب منازل با استفاده از آیفون از یک کلید دیجیتال در اپلیکیشن والت استفاده می‌شود. سازگاری این اپلیکیشن با دستیار صوتی سیری اپل صدور فرامین صوتی برای باز و بسته کردن درب منازل را ممکن می‌کند. اپل قصد دارد در آینده خدمات متنوع دیگری را در این زمینه معرفی کند.
برچسب ها: اپل
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *