به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ساعت ۱۹:۵۹
کد مطلب : ۲۷۷۴۹۴
مهرعلیزاده؛

آقای رئیسی دستور رفع فیلترینگ را بدهید

آقای رئیسی دستور رفع فیلترینگ را بدهید
گروه جامعه: محسن مهرعلیزاده از رئیسی خواست از رهبری درخواست عفو برای دستگیرشدگان آبان ۹۸ بکند. محسن مهرعلیزاده در فرصت ۳ دقیقه ای نقد رقبا گفت:واقعیت در جامعه امروز این است که با دیوارنوردی ها، معطل کردن FATF و ایجاد مشکل در مذاکرات و ...کشور ما به یک نقطه ای رسیده است که آنچه را درمی آوریم فوقش همان را می خوریم. حداکثر درآمد هر ایرانی ۶ هزار دلار است که همان را می خوریم و ریالی برای سرمایه گذاری نداریم.

ایرانیان در خارج از کشور سرمایه دارند این ۷ میلیون ایرانی خارج از کشور دارای سرمایه هستند و باید فضای امنی ایجاد کنیم که بیایند و سرمایه گذاری کنند. تکنولوژی را از چه کسی می خواهیم بگیریم؟ سرمایه از کجامی خواهیم بیاوریم از کشورهای اطراف سرمایه بیاوریم؟ سرمایه در غرب، چین، کره، هند و ژاپن است. تا زمانیکه بخواهیم دنبال تنش و ماجراجویی باشیم وضعیت همین است که هست.

آقای رئیسی شما جزو سران سه قوه بودید، در مساله بنزین تصمیم غلطی گرفته شد. درباره فیلترینگ صبحت می شود آقای رئیسی می گوید من اینستا و تلگرام و توئیتر دارم، لطف کنید حالا که مهربان شده اید همین جا دستور رفع این فیلترینک را بدهید که برداشته شود، در ماجرای آبان ۹۸ عده زیادی دستگیر شدند یا کشته شدن همین الان درخواست عفو از رهبری داشته باشید تا آنها که داغدار و نگران هستند این نگرانی ها را کاهش داد، فقط حرف نزنیم.

عارف
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ۲۱:۵۳
رحمت به امواتش راست میگه ،اگر اقای ریسی در گفتارش صادقه همین دو سه قلم کاررا فعلا انجام بده تا به مردم بقبولاند که فقط شعار نمی ده.بقول سعدی :دوصد گفته چون نیم کردارنیست. (373884)
۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ۲۲:۴۱
کاندیدای ریاست جمهوری هنوز نمیفهمه فیلتر و رفع فیلتر کار قوه قضاییه نیست یا میفهمه ناجوانمردانه قصد تخریب داره
فیلتر کردن توسط شورای عالی فضای مجازی تصویب میشه (373888)
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۰۸:۰۶
اولا مهرعلیزاده جان شما ک بفکر مردی اول پا دخترتو از کیش بکش بیرون
دوما فیلترینگ هم ازاد شما اجازه میدی تو سایتهای مستهجن نوه هات سرک بکشن
سوما کدوم فیلترینگ؟؟؟ (373906)