>> در تجمع انتخاباتی رئیسی دستورالعمل‌ها رعایت نشد - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۴
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ساعت ۰۰:۳۵
کد مطلب : ۲۷۷۵۰۱
اعزام ۴ هزار نفر از ۲۸ شهر با اتوبوس به محل سخنرانی رئیسی

در تجمع انتخاباتی رئیسی دستورالعمل‌ها رعایت نشد

در تجمع انتخاباتی رئیسی دستورالعمل‌ها رعایت نشد
گروه سیاسی:دبیرخانه ستاد ملی مقابله با کرونا در پاسخ به اظهارات سید ابراهیم رئیسی مبنی بر رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مطابق با مجوز در تجمع انتخاباتی اهواز، تاکید کرد: برغم تاکیدات ستاد ملی کرونا و ستاد کرونا در استان خوزستان مبنی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تبلیغات انتخاباتی، در تجمع انتخاباتی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری دستورالعمل‌های مورد تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا، رعایت نشده است.
در اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی کرونا در این رابطه، آمده است: براساس اعلام ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان، مجوز صادر شده برای ستاد انتخاباتی آقای رئیسی برای ساعت ۱۹ تا ۲۱ با حضور حداکثر۴ هزار نفر با رعایت فاصله ۴ متری برای هر نفر در محل تجمع بوده است که در ساعت ۱۹ بدلیل حضور تنها ۴۰۰ نفر در محل تجمع، این مراسم در زمان مقرر آغاز نمی شود.
براساس اعلام ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان، در نهایت با پیگیری عوامل استانی ستاد انتخاباتی این نامزد انتخابات، بالغ بر ۴ هزار نفر از ۲۸ شهرستان استان با اتوبوس به محل سخنرانی اعزام و تجمع انتخاباتی در ساعت ۲۲ آغاز می شود و آنچه در این تجمع انتخاباتی برگزار شده برخلاف تمامی دستورالعمل‌ها و مجوزها بوده و پروتکل های بهداشتی مقرر شده از سوی ستاد ملی کرونا رعایت نشده است.
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سومین مناظره زنده تلویزیونی در اعتراض یکی دیگر از نامزدهای انتخابات ( محسن مهر علیزاده) درمورد برگزاری تجمع انتخاباتی در اهواز بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی که برای مردم خطرآفرین بوده و سلامت شهروندان را به مخاطره انداخته است، مدعی شد که این تجمع با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شده است.
مهر علیزاده گفت:مردم دارند می‌پرسند آیا کرونا خطرناک است و باید در خانه بمانیم و کسب و کارها باید تعطیل شود؟ پس چرا آقای رئیسی به خوزستان رفتند و برای شوآف و خودنمایی مردم را به خطر انداختند؟مردم دارند می‌پرسند بالاخره کرونا خطرناک هست یا نیست؟ 

ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۰۰:۵۳
بله خوب کارهای بی دیسیپلین مخصوص رییسی و جلیلی و زاکانی هاست تصور اینکه یکی از این ها بخواد رییس جمهوری اسلامی بشه واقعا حال ادمو بد میکنه 8 سال زمان احمدی نژاد یادمه که این ادما با افراطی گری چه هزینه هایی رو به این مردم تحمیل کردن استارت دلار 5 برابری و سهمیه بندی بنزین . گران شدن بنزین و فشارش بر مردم تو دولت همین اقایان زده شده کار یرخی انجام دادن مخصوص این افراده مردم باید با چه زبونی به شما بگن اقای رییسی اقای جلیلی و زاکانی تمایل ندارن شماها رییس جمهوری اسلامی بشین نظر 80 میلیون جمعیته (373895)
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۰۷:۵۶
خخخخ مهرعلیزاده هر وقت از 1 تا 7 رو درست انتخاب کرد و 8 رو خوب فهمید تو این بازه نیست اون موقع حرف بزنه (373904)