به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب : ۲۷۷۶۵۳

مرگ ۲ تن در تصادف پژو و موتورسکیلت

مرگ ۲ تن در تصادف پژو و موتورسکیلت
گروه حوادث: رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ راکب و ترک‌نشین یک دستگاه موتور سیکلت در بزرگراه نواب صفوی خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ احسان مومنی دراین باره گفت: حوالی ساعت ۵:۱۰ بامداد امروز یکدستگاه موتورسیکلت درحال حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید نواب صفوی بود که در محدوده خیابان شهید محبوب مجاز به علت نقص فنی در لاین کناری بزرگراه توقف کرد. درهمین لحظه یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ که در همان مسیر در حال حرکت بود به شدت با راننده و ترک‌نشین موتورسیکلت که به صورت پیاده در بزرگراه بودند برخورد کرد.  
 
وی با اشاره به حضور عوامل امدادی و انتظامی در محل گفت: متاسفانه با حضور عوامل امدادی مشخص شد که راکب و ترک‌نشین موتورسیکلت به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده‌اند.  مومنی با بیان اینکه عوامل پلیس راهور نیز در محل حضور داشتند، گفت: بررسی ها برای تعیین علت قطعی حادثه در حال انجام است.
رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به این حادثه به شهروندان توصیه کرد: در هنگام بروز حادثه و نقص فنی در وسیله نقلیه با فواصل مناسب علائم هشدار دهنده قرار دهند و از تعمیر و رفع نقص در سطح معابر بزرگراهی خودداری کنند رانندگان وسایل نقلیه نیز باید در هنگام رانندگی کاملاً به جلو توجه داشته باشند و از انجام کارهایی که باعث حواس پرتی می‌شود خودداری کنند.
برچسب ها: تصادف رانندگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *