>> دلتنگی سناتور آمریکایی برای دونالد ترامپ - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ساعت ۱۴:۱۴
کد مطلب : ۲۷۷۶۵۹

دلتنگی سناتور آمریکایی برای دونالد ترامپ

دلتنگی سناتور آمریکایی برای دونالد ترامپ
گروه بین الملل: یك سناتور جمهوریخواه  دیدار جو بایدن با بوریس جانسون پیش از برگزاری اجلاس گروه هفت در انگلیس را "پر از صحبتهای غلط و سرخوشانه" دانست و گفت که دلش برای دونالد ترامپ تنگ شده است.
 لیندسی گراهام، در صحبتهایی در یکی از برنامه‌های شبکه فاکس نیوز جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا را متهم به عدم مقابله زورمندانه با چین و روسیه کرد.
او اظهار کرد: ما دو حمله سایبری را از سمت خاک روسیه و فکر کنم از سوی سازمانهای روسیه‌ای که موافقت دولت روسیه را دریافت کرده‌اند به اقتصادمان داشته‌ایم. اگر بخواهم با شما صادق باشم آنها احتمالا با یکدیگر همکاری دارند. آیا بایدن از اروپایی‌ها تقاضا می‌کند که برای مقابله با سایبرتروریسم روسیه کاری انجام دهند؟ آیا او حتی صحبتی درباره آنچه ما باید برای مهار چین انجام دهیم می‌کند؟ خیر. البته همه اینها فقط پر از صحبتهای غلط و سرخوشانه هستند. من دلم برای ترامپ تنگ می شود.گراهام به شکلی فزاینده به طرح سوال درباره احتمال نشات گرفتن کروناویرس از یک لابراتوار در شهر ووهان پرداخته است؛ ادعایی که چین آن را رد کرده است. من در ذهنم تردیدی ندارم ترکیب دو رخداد شامل مخالفت قاطع دانشمندان برجسته با تئوری درز ویروس از لابراتوار به همراه اقدام مقامهای وزارت امور خارجه در تعطیل کردن تحقیقات بیشتر دو مورد از مهمترین رخدادهای چرخه انتخابات ۲۰۲۰ را رقم زدند. اگر آنها به این اتهام باور داشتند، کلیت محتوا، لحن و تمرکز انتخابات ۲۰۲۰ وارد مسیری متفاوت می شد.
اوگفت: بیایید تنها صادق باشیم. اشخاص بد از ترامپ می‌ترسیدند. چه کسی از بایدن می‌ترسد؟ اروپایی‌ها همچنان که چین دموکراسی هنگ کنگ را بر می‌چیند و در نسل کشی علیه اویغورها دخیل است درباره یک توافق تجاری با چین حرف می‌زنند. این من را متحیر می کند.آنها صحبت از بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران می‌کنند. من به شما یک چیز را می‌گویم، اسرائیلی‌ها دلشان برای یک رئیس‌جمهور قدرتمندتر آمریکا تنگ شده است.
گراهام که در انتخابات سال گذشته میلادی به چهارمین دور سناتوری رسید، در حالی که زمانی یک منتقد ترامپ بود بعد تبدیل به هم‌پیمان سرسخت او شد.


 
برچسب ها: دونالد ترامپ
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *