به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب : ۲۷۷۸۱۰
کاوه:

جامعه کشتی باید از تیم المپیکی حمایت کند

جامعه کشتی باید از تیم المپیکی حمایت کند
گروه ورزشی: مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد با اشاره به معرفی تیم اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت که حالا وقت آن است که جامعه کشتی از این تیم حمایت کند.محسن کاوه  در خصوص معرفی تیم المپیکی کشتی آزاد اظهار داشت: اسامی تیم اعلام شد و دیگر باید تمام جامعه کشتی از این تیم حمایت کنند تا بستری فراهم شود که این نفرات به عنوان نماینده کشتی ایران در المپیک باعث افتخار شوند. کار در المپیک سخت است ولی بچه‌ها باید از پس آن بر آیند.
 
وی در خصوص اینکه امیدواری به سه وزن بالای تیم ملی بیش از سه وزن پایین است، تاکید کرد: نمی‌توانیم تقسیم‌بندی کنیم اما می‌توانیم اولویت‌بندی کنیم که در کدام اوزان شانس بیشتری برای کسب مدال داریم. با این حال من به این فکر می‌کنم که هر 6 نفر بچه‌ها تلاش می‌کنند نتیجه بگیرند و هر کسی تلاش کند موفق خواهد شد.
سرمربی تیم جوانان در مورد وضعیت اردوی این تیم و زمان معرفی ملی پوشان اعزامی به جهانی گفت: جوانان به جام یاشاردوغو می‌روند و آنها را در آنجا ارزیابی می‌کنیم. بعد از اردوهایی که در شهرستان برگزار کردیم حالا در تهران تمرینات‌مان را ادامه می‌دهیم.
برچسب ها: کشتی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *