به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ ساعت ۰۹:۰۸
کد مطلب : ۲۷۸۱۲۹
مهاجرانی:

گفته بودم بهترین بازیکنان آسیا را داریم

گفته بودم بهترین بازیکنان آسیا را داریم
گروه ورزشی: سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: من پیش از این گفته بودم بهترین بازیکنان آسیا را در اختیار داریم که مرد روز‌های سخت هستند و می‌توانند آبروی فوتبالمان را در آسیا حفظ کنند. حشمت مهاجرانی با اشاره به پیروزی ارزشمند ایران مقابل عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی دست به کار بزرگی زدند و توانستند با نمایش عالی و بدون نقص خود سه امتیاز این جدال را کسب کنند.
 
وی افزود: سال‌ها بود تیم ملی نتوانسته‌ بود عراق و بحرین را شکست بدهد و طلسم‌شکنی برابر این دو تیم لذت و اهمیت فراوانی داشت.سرمربی اسبق تیم ملی خاطرنشان کرد: پیش از این گفته بودم بهترین بازیکنان آسیا را در اختیار داریم که مرد روزهای سخت هستند و می‌توانند آبروی فوتبالمان را در آسیا حفظ کنند.

مهاجرانی تصریح کرد: ایرانی‌ها همیشه و زمانی که به بن‌بست می‌خورند و کارشان سخت می‌شود با فاکتور غیرت و انگیزه کارهای نا ممکن انجام می‌دهند.وی تاکید کرد: ایران با شایستگی به چهار پیروزی رسید و توانست به عنوان تیم اول با قاطعیت راهی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی شود.

سرمربی اسبق تیم ملی در پایان گفت: من حتم دارم در مرحله بعدی نیز موفق خواهیم شد و به بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تورنمنت ورزشی جهان صعود خواهیم کرد.تیم ملی فوتبال ایران روز سه‌شنبه در دیداری حساس عراق را با نتیجه یک بر صفر شکست داد و راهی مرحله بعد جام جهانی شد.
برچسب ها: حشمت مهاجرانی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *