به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ ساعت ۰۹:۳۹
کد مطلب : ۲۷۸۲۷۷

کنایه همتی به جلیلی: چرا کاندیدا شدی؟

کنایه همتی به جلیلی: چرا کاندیدا شدی؟
گروه سیاسی: عبدالناصر همتی در گفتگوی کلاب هاوسی با بهزاد نبوی گفت: نمی‌خواهم کسی تکرار کند و آبرویش را برای من بگذارد. شرط بندی روی اسب برنده که هنر نیست. نخبگان و سیاسیون مرا تنها گذاشته‌اند.
 من حیثیت و شخصیت و ٦٣ سال عمرم را برای مردم گذاشته‌ام. تا آخر ایستاده‌ام. به تنهایی مقابل همه آنها ایستاده‌‌ام و نشان داده‌ام نمی‌ترسم. بسیاری از کسانی که مقابل من هستند سه سال است در رسانه ملی تبلیع می کنند. من نمی توانم آنقدر تبلیغ کنم.
 روزانه میلیاردها تومان هزینه می کنند تا مرا تخریب کنند. من چه خطری برای آنها دارم؟ پنجاه درصد جی دی پی ما مالیات نمی دهد و کسی نمی داند چه کسانی هستند؟ چرا مردم باید این هزینه را بدهند؟ آقاى جليلى ، سه هفته است وقت مردم را گرفتید. الان می گوید به اين نتيجه رسيدم كه اصلح آقاى رئیسی است؟
 آقاى زاکانی چرا به من توهین می کنید؟ اگر عاقبت من که رییس بانک مرکزی بودم این است با مردم عادی چطور رفتار می کنید؟
 من این دو سه هفته از این حرفها زجر کشیدم. من در مقابل یک به اضافه پنج هستم. صدا و سیما هم هست. با اینکه آقاى زاكانى استعفا داده برنامه اش پخش می شود، پر از توهین به من.


 
برچسب ها: عبدالناصر همتی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *