به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب : ۲۷۸۳۸۶

نیمار با ثبت ۹ گل دیگر رکورد پله را می شکند

نیمار با ثبت ۹ گل دیگر رکورد پله را می شکند
گروه ورزشی: تیم ملی برزیل بامداد امروز (جمعه) در گروه A مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2021،‌ با نتیجه 4 بر صفر مقابل پرو پیروز شد که نیمار، یکی از این گل‌ها را به ثمر رساند.مهاجم سلسائو تعداد گل‌های ملی خود را به عدد 68 رساند و حالا تنها 9 گل با شکستن رکورد پله، گلزن افسانه‌ای فوتبال برزیل با پیراهن این تیم فاصله دارد.

نیمار پس از این مسابقه و درباره این رکورد اظهار داشت: این اعداد (تعداد گل‌ها) تنها شوق بازی کردن برای برزیل و حضور به‌عنوان نماینده کشورم و خانواده‌ام است. ما به سمت لحظه‌ای استثنائی حرکت می‌کنیم، لحظه‌ای دشوار در برزیل و هر جای دیگر. اینکه الگوی مردم باشم و مردم را خوشحال کنم، برای من لذتبخش است.

«من داستانی را که می‌نویسم دوست دارم و می‌خواهم خانواده‌ام و دوستانم افتخار کنند.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: امیدوارم همه کسانی که فوتبال را دوست دارند، به من افتخار کنند. این اعداد جز افتخار نماینده برزیل بودن، معنی خاصی ندارد.

پله هم در واکنش به نزدیکی بیش از پیش نیمار به رکورد 77 گل زده خود با پیراهن برزیل گفت: هر زمانی که این پسر را می‌بینم، او لبخند زده است. غیرممکن است که شما هم لبخند نزنید و این مُسری است. من مانند همه برزیلی‌ها زمانی که بازی کردن او را تماشا می‌کنم، همیشه خوشحالم. امروز نیمار گام دیگری برای شکستن رکورد من در سلسائو برداشت و من طرفدار او برای شکستن این رکورد هستم؛ با همان شوقی که از زمان آغاز دوران بازیگری داشتم.
 
برچسب ها: نيمار