به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : ۲۷۸۴۴۳

پیش‌‌بینی قیمت طلا در هفته اول تیر

پیش‌‌بینی قیمت طلا در هفته اول تیر
گروه اقصادی: در شش روز گذشته با کاهش ۲۵ دلاری انس جهانی، طلا در بازار ایران روند نزولی گرفت. علت روند کاهشی انس جهانی تقویت ارزش دلار و توزیع واکسن کرونا در سطح جهان است.
 
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران درباره کاهش شدید تقاضا در بازار طلا به تجارت‌نیوز گفت: مردم منتظر احیای برجام و نتیجه نهایی انتخابات ریاست جمهوری هستند. به همین دلیل بازار طلا راکد است و کسی خرید و فروشی انجام نمی‌دهد.به گفته نادر بذرافشان، در سه ماه گذشته قیمت طلا نوسان سه تا پنج درصدی داشته اما حالا قیمت طلا ثابت شده است. او معتقد است چنانچه در هفته اول تیر انس جهانی طلا در محدوده یک هزار و ۸۵۶ دلار ثابت باقی بماند و دلار هم در محدوده ۲۴ هزار تومان باشد، قیمت طلا تغییر نمی‌کند. دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران درباره خرید طلا به مردم توصیه‌ای کرد و گفت: با توجه به تثبیت قیمت طلا زمان مناسبی برای خرید مصنوعات طلا و سکه است.سایت اتحادیه طلا هم به نقل از ایلیا اسپیواک، استراتژیست ارزی دیلی فارکس نوشته است:« طلا به مدت چند روز کاهش داشته و این روند منعکس کننده انتظارات برای آغاز سریعتر از حد انتظار تعدیل سیاست انبساطی بانک مرکزی آمریکاست. سطح حمایت بعدی طلا در ۱۸۵۰ دلار قرار دارد و اگر این سطح شکسته شود، طلا ممکن است تا مرز ۱۸۰۰ دلار عقب نشینی کند.»
برچسب ها: طلا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *