به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ساعت ۰۸:۴۳
کد مطلب : ۲۷۸۴۸۲

کپی مونالیزا با رقمی سرسام‌آور فروخته شد

کپی مونالیزا با رقمی سرسام‌آور فروخته شد
گروه فرهنگی: کپی مشهور «مونالیزا» با رقم عجیب و غریب ۲,۹ میلیون یورو در یک حراجی در پاریس فروخته شد. به نظر می رسد در حراج پاریس یک اقدام جنون آمیز صورت گرفته است، حتی نمایندگان حراج کریستی هم تصور نمی کردند یک کپی نقاشی-هر چند قدیمی-از تابلوی «مونالیزا» داوینچی به قیمت گزاف ۲٫۹ میلیون یورو (نزدیک به ۸۳ میلیارد تومان) فروخته شود.

روز جمعه ۱۸ ژوئن در یک حراجی در پاریس، تابلوی کپی مربوط به نقاشی «مونالیزا» موسوم به «مونالیزای هکینگ» به قیمت ۲٫۹ میلیون یورو (۳٫۴ میلیون دلار) فروخته شد.پیش از حراج، تخمین زده می شد این تابلوی کپی قدیمی از «مونالیزا» که متعلق به ریموند هکینگ مجموعه دار بوده است، بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار یورو یا به صورت تخمینی بین ۲۴۵ تا ۳۶۷ هزار یورو فروخته شود.

این تابلوی کپی «مونالیزا» چون توسط ریموند هکینگ مجموعه دار در دهه ۵۰ میلادی از یک فروشنده در شهر نیس فرانسه خریداری شده بود، به «مونالیزای هکینگ» معروف شده است.
برچسب ها: مونالیزا نقاشی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *