به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۲۷۸۵۵۲

انتقاد و تمجید ژوزه مورینیو از هازارد

انتقاد و تمجید  ژوزه مورینیو از هازارد
گروه ورزشی: ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی سابق رئال مادرید از اخلاق کاری ادن هازارد انتقاد کرده است.
به گزارش ایلنا، ژوزه مورینیو، سرمربی جدید رم در مورد توانایی‌های ادن هازارد به talkSPORT گفت: "یک بازیکن شگفت انگیز با تمرینات افتضاح. او هر روز صبح وارد زمین می‌شود و زیاد کار نمی‌کند. شما می‌توانید تصور کنید که اگر یک بازیکن حرفه‌ای و عالی باشد آن زمان چه می‌تواند، باشد. اما او یک پسر باورنکردنی است. او یک مرد خانواده است و به نظر می‌رسد که او به این نسل از بازیکنان تعلق ندارد.

مورینیو ادامه داد: او مردی ساکت و آرام است که بر خانواده، فرزندان، والدینش تمرکز کرده است. او زندگی بسیار آرامی دارد. اما وقتی صبح او وارد زمین می‌شود کار زیادی انجام نمی‌دهد. آنچه در هنگام بازی می‌بینید بازتاب کار یک هفته نیست، بلکه استعداد طبیعی اوست."هازارد از زمان پیوستن از چلسی به رئال مادرید با مشکل روبرو شده است اما مورینیو به آینده او امیدوار است. مورینیو گفت: "او یک بازیکن باورنکردنی است و فقط در صورت حرفه‌ای بودن می‌‌توانید او را تصور کنید. وقتی او به رئال رفت، من فکر کردم که فشار زیادی را احساس خواهد کرد تا همیشه در ترکیب اصلی باشد و اینکه می‌خواهد یک توپ طلا را بدست آورد، چون او باور نکردنی است."
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *