به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ساعت ۱۲:۰۳
کد مطلب : ۲۷۸۵۶۸

اكنون وقت پوست‌اندازی است

اكنون وقت پوست‌اندازی است
گروهن سیاسی: عباس عبدی  فعال سیاسی در باره رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات در یادداشتی نوشت: در این انتخابات مجموعه آنان به دو گروه تقسیم شدند. برخی طرفدار رای دادن بودند و گروه دوم از این کار طرفداری نمی‌کردند.
گروه اول برای جلب نظر دیگران خیلی کوشید. تا اینجا مساله‌ای نیست، خیلی هم خوب است. گرچه حدس می‌زنم که نتیجه انتخابات چه خواهد شد، ولی مستقل از این حدس و گمان، نتیجه هر چه باشد، ضرورت دارد که دنبال فهم ماجرا بود و دنبال مقصر نگردید که جز تشدید اختلاف نتیجه دیگری ندارد.
البته نقد و تحلیل و فهم آنچه که در این انتخابات گذشت، بسیار ضروری است. به علاوه مستقل از اینکه حکومت چه سیاستی را در پیش بگیرد، بهتر است دوستان اصلاح‌طلب خود را برای یک دوران سخت سیاسی آماده کنند. دورانی که باید با نوعی پوست‌اندازی، هم از جهت نیروی انسانی و تشکیلاتی و هم از جهت رویکردها همراه شود. از این سرنوشت گریزی نیست. اجازه ندهید با اجبار فراوان تن به این نتیجه داده شود.
برچسب ها: انتخابات

خوابالو
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۲:۱۷
و این هم حاصل هم اندیشی فرصت طلبان ( اصلاح طلبان )!!!
شاید تا قبل از 28 خرداد 1400 تمام تلاش گروه تمامیت خواه نظام برای حذف جناح فرصت طلب ( اصلاح طلب ) بود اما بعد از این تاریخ این گروه فرصت طلب برای همیشه خودش را از صحنه سیاست ایران حذف و زیرمجموعه گروه تمامیت خواه نظام قرارداد، این روز پایان اطلاح طلبی در ایران بود !!!
اقای عبدی پوست اندازی کار خزندگان است و باید اقرار کرد که فرصت طلبان ( اصلاح طلبان ) هم دقیقا در همان سطح هستند! (374107)