به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ساعت ۱۵:۳۶
کد مطلب : ۲۷۸۶۲۳

اصلاح‌طلبان به آرای باطله هم باختند

اصلاح‌طلبان به آرای باطله هم باختند
گروه سیاسی: حسین دهباشی، فعالان رسانه‌ای در یادداشتی به نقد عملکرد جریان اصلاحات در انتخابات ۱۴۰۰ پرداخت و نوشت:  اصلاح‌طلبان به خانه‌هایِ شمالِ شهری که پنجره‌ای برای دیدنِ باقیِ مردم نداشت، باختند.
اصلاح‌طلبان به سمعک‌های معیوبی که حتی شنوای نقدهای نسل جوانِ خودشان هم نبود، باختند. اصلاح‌طلبان به ذوق‌مرگی از پُرشُدن اتاق‌های هشت‌هزارنفری و غفلت از خواسته‌های جمعیت هشتادملیون نفری باختند. اصلاح‌طلبان به مسخره‌کردن حریف دل بسته بودند و خود را در آینه نمی‌دیدند که چه مسخره‌ترند. اصلاح‌طلبان تعداد صفحه‌ی برنامه‌های رقیب را دست می‌انداختند ولی دست خودشان از هر کارنامه و برنامه‌ای خالی بود. اصلاح‌طلبان در هر اشکالی که از سوی مقابل می‌گرفتند، خود شریکِ جُرم بودند. اصلاح‌طلبان ثباتِ شخصیت نداشتند، با هر نسیمی حرف‌شان عوض می‌شد. هواداران مسخره‌ی پدرشان که نبودند. اصلاح‌طلبان به معجزه معتقد و به نظرسنجی‌ها بی‌اعتنا بودند.
 اصلاح‌طلبان خبر از کهنه و ضدتبلیغ شدنِ حصر کروبی و خنده‌ی ظریف و قدخمیده‌ی نبوی و تکرار خاتمی و دعوت کرباسچی نداشتند. اصلاح‌طلبان، همّتی را هم بدبخت کردند. با حمایت‌شان از او همه‌ی نفرتی که مردم از جهانگیری و روحانی داشتند، بر سرش هوار شد. اصلاح‌طلبان به آرای باطله هم باختند. اصلاح‌طلبان به اصلاح‌طلبی خنجر از پشت زدند.
 اصلاح‌طلبان از چشم مردم گزینه‌ی بدتر بودند. چونان طبل غازی، بلندآواز و میان‌تهی.

 
برچسب ها: اصلاح‌طلبان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۶:۱۷
درک نادرست از موقعیت مانع از فهم ماهیت عملکرد خاتمی و نبوی در این انتخابات شد. تلاش برای برهم زدن بازی ناکام ماند چون مخالفان دموکراسی به خوبی رویای مردم را مدیریت کردند. نتایج تحریم به زودی روشن خواهد شد. به زودی خواهید دید که گرسنگان با تکه نانی راضی می شوند تا آزادی شان را قربانی کنند. آنها راه دیگری نخواهند داشت و این مساله ای است که از چشمها پنهان ماند تا رییسی به قدرت برسد. (374114)
۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۶:۳۴
اصلاح طلبی ایرانی افیون توده هاست. (374115)
۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۰۰:۰۵
اصلاح طلبان بدلی و اعتدالی بلای جان اصلاحات شدند (374126)
ناامید
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۰۰:۰۴
به نظر من اصلاح طلبان مسیرشان را از کارگزاران جدا کنند و مثل اتحاد ملت مستقل و مردمی به پیش روند و قید کاندیدای عاریتی و التماس قدرت نکنند (374125)
بي نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۰۷:۱۸
مشكل فقط نان و وضعيت اقتصادي نيست،خيلي مسايل هست كه مردم موافق ان نيستند. (374131)