>> صعود مقتدرانه ایتالیا در یورو ۲۰۲۰با سه برد - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ساعت ۲۲:۵۷
کد مطلب : ۲۷۸۸۸۶

صعود مقتدرانه ایتالیا در یورو ۲۰۲۰با سه برد

صعود مقتدرانه ایتالیا در یورو ۲۰۲۰با سه برد
گروه ورزشی: ایتالیا با برتری مقابل ولز بدون گل خورده و با ۹ امتیاز به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.
 ایتالیا و ولز در چارچوب سومین دیدارشان در چارچوب مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر آتزوری به پایان رسید. با این نتیجه ایتالیا با ۹ امتیاز و ولز با چهار امتیاز در رده‌های اول و دوم گروه A این رقابت‌ها قرار گرفتند و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند. با این نتیجه ایتالیا در مرحله گروهی توانست بدون گل خورده صعود کند.
در این دیدار ایتالیا با این که تغییرات زیادی در ترکیب خود به خصوص در خط حمله داشت اما توانست بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد و موقعیت‌های زیادی روی دروازه ولز ایجاد کند. آن‌ها در دقیقه ۳۹ با استفاده از ارسال وراتی از روی ضربه ایستگاهی توسط پسینا به گل برتری رسیدند.
البته ولز هم در این دیدار دست و پا بسته و قبل از اخراج امپادو در دقیقه ۵۶ موقعیت‌های بسیار خوبی روی دروازه ایتالیا ایجاد کردند اما پس از آن کمتر توپ و میدان را در اختیار داشتند.
از اتفاقات جالب این دیدار می‌توان به تعویض دوناروما، دروازه‌بان ایتالیا و آمدن سیریگو به میدان اشاره کرد. این تعویض در حالی انجام شد که دوناروما هیچگونه مصدومیتی نداشت و مانچینی با این تعویض به سیریگو اجازه داد که بازی در یورو را تجربه کند.
برچسب ها: یورو ۲۰۲۰
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *